News

3.1 kullanıcı arayüzü durduruldu

Samsung Galaxy S20 FE Arka taraf

Kredi: David Imel / Android Kurumu

Güncellenme tarihi: 12 Şubat 2021 (3:50 AM ET): Bu haftanın başlarında Samsung, Galaxy S20 FE’de One UI 3.1 tanıtımını başlattı. Avrupa’daki cihazlar güncellemeyi ilk alan cihazlar oldu. Şimdi, yayılma durmuş gibi görünüyor.

Göre SamMobile, güncelleme artık Galaxy S20 FE kullanıcılarına sunulmamaktadır. Neden geri çekildiğine dair bir gösterge yok, ancak güncellemenin başlangıçta tahmin edilenden daha hatalı olması mümkündür. Bu, bu yıl Samsung’un çıkardıktan ve ardından geçen ay bir Galaxy S10 güncellemesini yeniden yayınladıktan sonra hatalı bir güncellemenin çekildiği ilk kez olmayacaktı.

One UI 3.1’in ilk güncellemesi, cihaza G781BXXU2CUB5 donanım yazılımı sürümünü getirdi ve yaklaşık 1,7 GB ağırlığındaydı. Samsung arayüz yenilemesi ayrıca ana ekranda Google Discover kullanılabilirliği, fotoğraflar için daha iyi konum yönetimi ve lansman için bazı arayüz arayüzü değişiklikleri getirdi.

Güncellemeyi çekilmeden önce yüklediyseniz, yorumlarda herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı bize bildirin.


Orijinal makale: Samsung Galaxy S20 FE Güncelleme Merkezi’ne hoş geldiniz. Burada, özellikle Galaxy S20 FE için yazılım güncellemeleriyle ilgili en son bilgileri bulacaksınız. Size her cihaz için mevcut yazılım sürümlerinin ne olduğunu söyleyeceğiz ve ayrıca yeni güncellemelerin açılıp açılmayacağını ve ne zaman açılacağını size bildireceğiz.

Samsung’un, taşıyıcı ve bölgeye bağlı olarak farklı zamanlarda Galaxy S20 FE güncellemelerini zorladığını unutmayın.

Henüz bir Samsung Galaxy S20 FE satın almadıysanız ancak satın almak istiyorsanız, aşağıdaki mevcut tekliflerin listesine göz atmayı unutmayın. Ayrıca, ilk çıkışından bu yana akıllı telefona gönderilen miras alınan güncellemeler hakkında bilgi bulacaksınız.

Samsung Galaxy S20 FE Galaxy S20 serisinin en iyi özelliklerinin tümü daha düşük bir fiyata

Birkaç köşeyi kesmenin sakıncası yoksa, Samsung Galaxy S20 FE (“Fan Sürümü” anlamına gelir) aradığınız telefon olabilir. Galaxy S20 ailesinin temel özelliklerinin ve özelliklerinin çoğunu sunar, ancak fiyatı düşük tutmak için işleri yumuşatır.


Samsung Galaxy S20 FE Güncellemeleri

  • Kararlı güncel sürüm: Android 10
  • Samsung Galaxy S20 FE Android 11’i ne zaman alacak? Şimdi aç

Samsung, ilk olarak 2 Ekim 2020’de Galaxy S20 FE’yi piyasaya sürdü. Ön siparişler, satışların lansman gününde başlayarak Eylül sonunda başladı. Telefon, Android 10 tabanlı One UI 2.5 ile giriş yaptı.

Galaxy S20 FE, tüm doğru kutuları uygun fiyatlı bir Samsung amiral gemisi olarak işaretlese de, cihaz piyasaya sürüldükten sonra bariz bir sorunla karşılaştı. Bazı kullanıcılar, telefon ekranının hassasiyeti ve performansıyla ilgili sorunlar bildirdi. Samsung, sorunu çözme umuduyla Ekim ayında iki güncellemeyi erteledi

Üçüncü bir güncelleme – aygıt yazılımı sürümü G781BXXU1ATK1 – Kasım ayında piyasaya sürüldü. Güncelleme ayrıca Android için Kasım güvenlik yamasını da beraberinde getirdi. Sosyal medya ve forumlarla ilgili yorumlar için, bu üç güncelleme bazı S20 FE sahiplerinin sorunlarını çözmedi.

gözden geçirmek: Galaxy S20 FE İncelemesi – Tutumlu hayranlar için harika bir telefon

Aralık 2020’nin başlarında Samsung, Almanya için One UI 3.0 güncellemesi için bir kılavuz yayınladı. Liste, Galaxy S20 FE’yi içeriyordu, ancak Galaxy S20 kardeşlerinden bir ay sonra Ocak 2021 için güncellemesini öngördü.

18 Aralık 2020 tarihinde, SamMobile Rusya’daki bazı kullanıcıların tutarlı One UI 3.0 güncellemesini zaten aldığını önerdi. Yama G780FXXU1BTL1 olarak numaralandırılmıştı ve Aralık 2020 Android güvenlik güncellemesini içeriyor.

Samsung kullanıcıları, 25 Aralık 2020’de tutarlı bir One UI 3.0 güncellemesi hediyesi aldı. SamMobile, güncellemeler 4G ve 5G modelleri için G780FXXU1BTL1 ve G781BXXU1BTL4 ürün yazılımı numaralarını yaptı.


Bu, Galaxy S20 FE güncelleme merkezimiz için. Yorumlar bölümünde hangi güncellemeyi çalıştırdığınızı bize bildirdiğinizden emin olun. Bir güncellemeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, bize bildirmekten çekinmeyin!

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *