Deals

% 33 indirimle su geçirmez bir UE Wonderboom 2 hoparlörü edinin

UE Wonderboom 2 kara anlaşma

Dış mekan maceraları için uygun fiyatlı ve kompakt bir hoparlöre ihtiyacınız varsa, Ultimate Ears Wonderboom 2’deki bu düzenlemeden başkasına bakmayın. Bu çok yönlü küçük hoparlör bir yumruk alır ve şimdi Deep Space modelini alabilirsiniz. Amazon sadece 66,99 $ (33 $ indirimli). Sadece 5.000 görünümden etkileyici bir 4.8 yıldız derecelendirmesine sahip olmanın yanı sıra, 100 dolarlık listesine en iyi Bluetooth hoparlörlerimizi de dahil etti.

IP67 su ve toza dayanıklılık derecesine ek olarak, UE Wonderboom 2 ayrıca onu havuzda veya plajda yüzmek için mükemmel kılar. Yukarıdaki küçük bungee kordonu eşyalara tutunmayı kolaylaştırırken, 13 saatlik pil ömrü bir günlük macera veya soğuk koşu sağlar.

Ayrıca bakınız: 2021’in en iyi Bluetooth hoparlörleri hangileri?

Boyut olarak küçük olmasına rağmen, UE Wonderboom 2, dışarıdayken müziğinizi daha iyi duymak ve hissetmek için açılabilen bir bas güçlendirme moduna sahiptir. Kullanıcılar, stereo veya gelişmiş mono modlarda dinlemek için iki Wonderboom 2 hoparlörü kolayca birleştirebilirler. Bunun herhangi bir yaz macerası için neden bu kadar mükemmel bir seçim olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, kardeş sitemizdeki uzmanların tam incelemesine göz atın, SoundGuys.

Bu, UE Wonderboom 2 hoparlörü için gördüğümüz en düşük fiyatlardan biridir, bu yüzden anlaşmadan olabildiğince uzun süre yararlanmak için aşağıya dokunun.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *