Apps

Android ություններ Hizmetler için En İyi 10 Video Akışı Uygulaması

Netflix Komedyenleri, Android için en iyi video akışlı video uygulamalarıdır

Video akışı çok önemlidir. Bu eski kablolu yayın aboneliği giderek daha az iyi bir anlaşma gibi, artık çevrimiçi keyfini çıkarmanın birçok yolu var. Çevrimiçi akış hizmetleri, 4K içeriği, HDR içeriği ve geleceğin diğer teknolojileri ile kabloların da üstesinden geliyor. İşte Android için en iyi video akışı uygulamaları listemiz. Kullanılabilirliğin bölgeye bağlı olduğunu lütfen unutmayın. Bazı ülkeler bu video akış programlarından bazılarını alamayabilir. Bulunduğunuz yerde mevcut olmayan bir şeyi tavsiye edersek özür dileriz.

Daha fazla oku:


Amazon Prime Videosu:

Maliyet Ücretsiz / aylık 12,99 ABD doları / yıllık 119,99 ABD doları

Amazon Prime Video, Amazon’un video akış hizmetidir. Amazon Prime hizmetlerine dahildir. Bu, videoları, iki günlük nakliye, bulut depolama, müzik akışını bir arada alacağınız anlamına gelir. Kullanılabilirlik ortalamanın üzerindedir – modern dokunuşları içerir: HDR և 4k akış. Ek olarak, 2019’da Chromecast desteğini alarak video akışı uygulamaları için sahip olunması gereken bir şey haline geldi. Dilerseniz HBO gibi başka içerikler de ekleyebilirsiniz.

Amazon Prime Video 2020 finali

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Crackle և Tubi

Maliyet Ücretsiz (reklamlı)

Crackle և Tubi, en iyi ücretsiz video yayın yazılımlarından ikisidir. Bir dizi film ve TV şovu sunuyor. Uygulama, և kategorilere göre arama yapmanıza, և akışın kalitesi fiyatına göre o kadar da kötü değil. Birkaç artı ve eksiler var. Uygulama gerçekten rakiplerinden biraz daha fazla pil tüketiyor ve uygulamanın kendisi zaman zaman biraz gurur verici. Tubi ise çok daha temiz bir deneyim ve tamamen ücretsiz akış sunuyor. Düşerseniz biriyle veya her ikisiyle de gidebilirsiniz. Crackle alt düğmeye bağlıdır ve Tubi burada Google Play’de mevcuttur.

Sony Crackle 2020'nin ekranında


Disney +:

Maliyet Ücretsiz / aylık 6,99 ABD doları / yıllık 69,99 ABD doları

Disney +, Disney’in resmi yayın hizmetidir. “Star Wars” և “DEAD” evrenindeki öğelerin çoğu da dahil olmak üzere tonlarca içeriğe sahip. Ayrıca “Simpsonlar”, çocuk şovları, Disney filmleri ve başka öğeler de var. Disney, hayranı olmadığımız bir taktik olan rakip akış hizmetlerinden tüm bu içeriği kaldırdı. Ancak, The Mandalorian gibi orijinal içeriği olan büyük miktardaki içeriği ile burada Disney hayranları için pek çok içerik var. Ayrıca, şu anda tartışmasız en iyi video akışı anlaşması olan ESPN +, Hulu և Disney + ‘ı 12,99 $ karşılığında alabilirsiniz.


Temmuz:

Maliyet Ücretsiz deneme / ayda 5,99 – 39,99 ABD doları

Hulu, en çok yönlü video akış uygulamalarından biridir. Bir dizi eski TV şovu, film, anime ve daha fazlasıyla olağan akış deneyimine sahiptir. Ayrıca ayda 39,99 ABD doları karşılığında canlı TV sunuyor. Aylık 39,99 ABD doları fiyatına normal Hulu öğeleri dahildir. Bir taşla iki kuş vurur. Seçimleri oldukça çeşitlidir. Kullanılabilirlik ayrıca ek bir ücret karşılığında genişletme seçeneği ile 50’den fazla kanal sunar. Çoğu insan için çalışmalıdır. Chromecast gibi ücretsiz bir deneme ile birlikte gelir.

2020 yine Hulu ekranında

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Her yerde filmler

Maliyet Ücretsiz / film fiyatları değişiklik gösterir

Movies Anywhere, yeni bir video akışı uygulamasıdır. Birkaç film hizmetini tek bir çatı altında birleştirir. İTunes, Vudu, Google Play Movies և Amazon Video desteği içerir. Sadece hizmetlere erişiyorsunuz. Bundan sonra tüm filmlerine erişebileceksiniz. Bu, film satın almanıza veya özel tekliflerden yararlanmanıza, ancak kitaplığınızı tek bir yerden yönetmenize olanak tanır. Bu tür daha fazla uygulama olmalı. Ayrıca Chromecast desteğine sahiptir. Ancak, Google Play Filmler 4k filmler ile aynı özelliklerden bazılarına sahip değildir. Bu tür eşyalar hala resmi ekler gerektirir.

Her yerde filmler

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Daha fazla gör:


Netflix

Maliyet Ücretsiz deneme / Ayda 8,99 – 15,99 ABD doları

Netflix en popüler yayın hizmetidir. Birçok ülkede mevcuttur, çok çeşitli başlıklara, mükemmel orijinal içeriğe sahiptir – 4K, Chromecast, Miracast, daha akıllı TV’ler, oyun konsolları, HDR10 և Dolby Vision’ı destekler. Bu hem normal öğeler hem de ileriye dönük düşünme için harika. Fiyatlar değişebilir, ancak en yüksek aylık 15,99 ABD dolarıdır. Ayrıca size izlemek için gerçek bir DVD Blu-Ray gönderen ayrı bir fiyata (4,99 $ ‘dan başlayan) ayrı bir DVD programı vardır :.

Netflix ekranı 2020


Sling TV

Maliyet Ücretsiz deneme / aylık 20 ABD doları – 25 ABD doları

Sling TV, ilk canlı TV yayın programlarından biriydi. Yerel spor kanalları, bazı popüler haber kanalları ve daha fazlası gibi temel unsurların çoğunu içerir. Temel paket uygun fiyatlı, uygulama Chromecast’i destekliyor, cüzi bir ücret karşılığında sizin için daha fazla kanal var. Alakart tarzı kanal seçimini gerçekten seviyoruz. Şunları bulabilirsiniz: farklı kanal türlerinde farklı paketlere abone olun. Tasarım biraz basit ama işi yapıyor.

Sling TV ekranı 2020


Küçült

Maliyet Ücretsiz / ayda 4,99-24,99 ABD doları

Twitch, oyuncular için bir video yayın hizmetidir. Oyuncular için birkaç video akışı uygulaması vardır. Ancak Twitch neredeyse en iyisidir. İnsanları video oyunları, canlı e-spor ve hatta bazı haberler oynarken izliyorsunuz. Şirketler genellikle Twitch hakkında büyük duyurular yapar, նման E3 gibi olaylar Twitch için ağır bir akış haline gelir. Dileyenler için üyelik seçenekleri bulunmaktadır. YouTube Oyun Merkezi (YouTube uygulamasının bir parçası) da bu alanda oldukça iyidir. Herhangi bir şekilde tadını çıkarabilirsiniz.

Twitch ekranında


VRV:

Maliyet Ücretsiz / aylık 9,99 $

VRV, yeni video akış yazılımlarından biridir. Crunchyroll, HiDive (yinelenen anime), Rooster Teeth քանի diğer bazı favori kanallar var. Bu muhtemelen hem yinelenen hem de alt anime için en iyi yasal akış hizmetidir. Ayrıca diğer malzemeler de iyidir. Horoz Dişi alıcıları, içeriği İlk Horoz Diş aboneleriyle aynı gün alırlar և Diğer hizmetler için de aynı şeyi hayal ediyoruz. Bu, klasikler gibi eski Nickelodeon şovları gibi bağımsız içeriğe sahip benzersiz bir akış hizmetidir, և animenin en iyi akış hizmetini iletir.

VRV, android üzerindeki en iyi video akış uygulamalarından biridir


YouTube և YouTube TV:

Maliyet Ücretsiz / Aylık 12,99 – 40 ABD Doları

YouTube hızla gerçek bir yayın hizmeti haline geliyor. Düzenli içeriği sürekli gelişiyor. Ayrıca YouTube Red Originals, bazı insanlar için eğlenceli. YouTube Gaming (Twitch’in rakibi) և YouTube Kids ile deneyimi tamamlar. Ayrıca müzik videoları, öğretici videolar ve daha fazlasını içerir. YouTube TV, canlı televizyon alanında yayılan şirkettir. Bu hizmet 70’den fazla kanalı içerir, herhangi bir canlı TV programının en iyi bulut DVR’si իհարկե, tabii ki Chromecast desteği. YouTube Müzik, küçük aileyi YouTube’un geri kalanından ayrı bir müzik paylaşım deneyimiyle sona erdirdi.

En iyi sihirli uygulamaların listesi için YouTube Premium ekran görüntüsü


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunları dene!

En iyi video akışı uygulamalarından birini kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *