Apps

Android için En İyi 10 Görsel Roman

Danganrompa Android için en iyi görsel romanlar

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:

Görsel roman, oyun oyunlarının ilginç bir türüdür. Esasen bir oyun ama görsel romanlar normal oyunlar gibi oynamıyor. Oyunun mekaniği gerekli olan şeylere sadeleştirilmiştir, oyunun hikayesi tüm oyun için başı çeker. Bazılarının bazı mekaniği var, ancak neredeyse yalnızca oyunu ilerletmek için varlar.

Rahatlatıcı bir tür, sadece dışarı çıkıp bir hikaye izlemek isteyenler için harika. Bu bir Japon icadı, dolayısıyla Android görsel romanlarının çoğu Japoncadır. Hâlâ harika seçenekleriniz var! İşte Android’deki en iyi görsel romanlar. Ayrıca, üç yıl önceki son güncelleme olmasaydı bu listeyi tamamlayacak olan Joe Dever’in Lone Wolf Complete’den bahsetmek istiyoruz. Bu rotaya gitmeyi tercih ederseniz, çoğu Android buluşma simsinin de çok güçlü görsel roman unsurları vardır.

Daha fazla oku:


As’ın avukatı

Maliyet Her biri 19,99 $

Capcom, Android’de hepsi harika olan dört Ace Attorney bağlantı noktasına sahiptir. Ace Attorney, davaları çözen bir avukat olan Phoenix Wright hakkında bir gizem-dram dizisidir. Gizli nesne tıklama macera öğeleri vardır. Temel olarak, bir dava başlatır, kanıt toplarsınız, insanlarla röportaj yapar ve rakibinizi mahkemede ezersiniz. Yürümek yeterince iyidir, և Hiçbir şeyi unutmadığınızdan emin olmak için oyun mekaniği vardır. Her oyun oldukça pahalıdır – her biri 19,99 ABD doları, ancak tüm oyunu herhangi bir ek uygulama satın alımı veya reklam olmadan alırsınız. Dört oyuna da göz atabilmeniz için düğmeye eklenmiş bir Capcom geliştirici sayfamız var.


Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition:

Maliyet 15,99

Dangaonronpa: Trigger Happy Havoc, 2020’de mobil cihazlarda yayınlanan en iyi görsel romanlardan biridir. Oyun, Hope’s Peak’teki bir grup çocuğun hikayesini anlatıyor. Ayrılmak için sınıf arkadaşlarından birini öldürmeli ve ondan kurtulmalıdırlar. Hikaye, insanlar her türlü kıvrım ve dönüşle sağdan sola öldüğünde sizi bir peri masalına götürür. Oyun biraz pahalı ama kesinlikle en iyilerinden biri.


Floransa

Maliyet 2,99 ABD doları

Floransa, Floransa hakkında harika bir görsel romandır. Floransa bir krizle karşılaştığında kendini günlük yaşamda sıkışmış hissediyor. Oyun sırasında ilişkinin geliştiğini ve olgunlaştığını hissettiğinizde oynuyorsunuz. Oyun hafif bir bulmacaya ve üzerine tıklatma mekanizmasına sahiptir, ancak aksi halde oynaması çok kolaydır. Monument Valley’in en iyi tasarımcılarından biri olduğu için ilk günlerinde biraz yardımı var (bu tür bir liste için başka bir harika oyun). Bu, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan 2,99 ABD doları için çalışır.


Gri

Maliyet 4,99 ABD doları

Gris, gereğinden fazla görsel roman öğesi içeren bir bulmaca oyunudur. Kendi dünyasını kaybetmiş bir kız olan Grace’i oynuyorsun. O dünyada gezinmesine, duygularıyla bağlantı kurmasına, gerçeklikte gezinmesine yardım ediyorsunuz. Oyunda ölüm veya tehlike yok, bu yüzden kendi hızınızda oynayabilirsiniz. Oyuncunun oyunda ilerlerken ilgisini çekecek birkaç hafif bulmaca var. Sanat tarzı iyidir, կա hikaye esas olarak görsel öğeler aracılığıyla anlatıldığı için şaşırtıcı derecede az miktarda metin vardır. Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan 4,99 ABD doları karşılığında çalışır.


Eğer kalbimin kanatları olsaydı

Maliyet Bedava Oyna

If My Heart Wings nispeten standart bir görsel roman deneyimidir. Oyunda ayrıca tam çevrimiçi destek, oynanacak çok sayıda hikaye ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı harika özellikler var. Başkalarının daha sonra okuyabilmesi için sahnelere yorum bırakmanıza izin veren bir yorum özelliği de vardır. Oyun PC versiyonuna çok benziyor. İlk yarıyı ücretsiz oynayabilir ve geri kalanını daha sonra ödeyebilirsiniz. Ayrıca, her kahraman hakkında dallı yan hikayeler içeren bir merkezi yay da vardır.


Daha fazla gör:


Hayat garip (iki oyun)

Maliyet Bedava Oyna

Life is Strange, Square Enix’in görsel roman tarzı bir oyunudur. Kısa patlamalarla zamanda geriye giden bir liseli kız olan Max Caulfield’ı oynuyorsunuz. Oyuncular kararlar verir, onlar hakkında daha iyi düşünür ve oyunun belirli kısımlarını tekrar yapmaya geri döner. Oyundaki çeşitli öğeleri keşfetmek için bu yeteneği kullanırsınız. Oyunda bir de önek var: Life is strange. Fırtınadan önce. Her iki oyunu da indirmek ücretsizdir և biraz oynamak için, sonra oyunun geri kalanını ödemeniz gerekir. Bunlar oyun konsollarında biraz daha iyiydi, ancak mobil cihazlarda iyi çevrildi.


Gizemli forum և 7 sohbet

Maliyet Ücretsiz / 2,99 ABD doları

Gizemli Forum ve 7 Söylentiler oldukça tipik bir görsel romandır. Bu oldukça kısa, yaklaşık iki saat – müthiş bir deneyim. Oyuncular oyunun bölümlerini etkilemeye karar verirler achieve Başarılması gereken birkaç farklı son vardır. Her şey bazı yerel lise çocukları tarafından yönetilen bir forumda oluyor. İyi bir şekilde değil, gerçekleşen bazı hikayeler var. Kısa bir başlık ama ucuz – 2,99 dolar. Bu harika bir zaman katili, և hikaye baharatlı ama eğlenceli.

Mystery Forum և 7 haber ekran görüntüsü


OPUS (üç oyun)

Maliyet Bedava Oyna

OPUS, küçük bir zeka oyunları serisidir. Oyuncular, oyunun ana hikayesine girerken uzayı keşfederler. İkinci başlık, sihirbazın yolunu bulmasına yardımcı olmak için oyuncuyu distopik bir ülkeye döndürür. İki oyun tematik olarak ilişkili değildir, bu yüzden onları istediğiniz sırayla oynayabilirsiniz և her hikaye tamamen benzersizdir. BAŞYAPIT: Dünyayı Bulduğumuz Gün serinin ilk başlığı ve ardından OPUS geliyor. Rocket of Whispers. Ayrıca üçüncü bir oyun da var – çok kısa (անվճար tamamen ücretsiz) “Rocket of Whispers”. İkinci oyundan önce meydana gelen olayları anlatan “Önsöz”. Bunlar, görsel roman alanında çok güçlü görüntüler; açık dünya, sanal alan, keşif: macera unsurlarını mükemmel bir şekilde eklerler.


Oxenfree:

Maliyet 4,99 ABD doları

Oxenfree, macera, bulmaca ve zeka unsurları içeren bir korku-gerilim oyunudur. Bir grup lise öğrencisinin istemeden hayalet bölünmüş karmaşasını çözmesiyle başlar. 1980’lerin gençlik korku filmlerinden pek çok ipucu alıyor. Açıkçası yazı açık ve oyunun oyun öğeleri oyun temalarına çok iyi uyuyor. Bu teknik olarak bilgisayar oyununun bir limanıdır – her iki sürümün de oyuncular tarafından yüksek derecelendirmeleri vardır. Bu bir süredir bir güncelleme görmedi, bu yüzden paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak için geri geldiğinde kontrol ettiğinizden emin olun.


Yeraltı ofisi

Maliyet Ücretsiz / 2,99 $ ‘a kadar

Yeraltı Dünyası Ofisi başka bir görsel roman türüdür. Bir ofisin yeraltı dünyasına giren Eugene’nin hikayesini takip ediyor. Oyunda seçiminize bağlı olarak 40 animasyon, 150 resim ve yedi farklı rota vardır. Her şeyi bulup denemek için bazı başarılarınızdan yararlanmanız gerekecek. Bir Japon mülkü değildir, ancak görsel bir romanın tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca satın almak ve oynamak nispeten ucuzdur.


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

Android için harika bir görsel romanı kaçırdıysak, yorumlarda bize anlatın. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *