Apps

Android için En İyi 10 İşaretleme Uygulaması

Google Keep, android için uygulama indirmek için en iyi uygulamadır

Akıllı telefon sahibi olmanın en güzel yanlarından biri not alma becerisidir. Akıllı telefonunuz neredeyse her zaman yanınızda. İlham vermek için en iyi yer burası. Ya da iyi bir yere koymak için dükkandan süt almanız gerekir. Her iki durumda da, söylediklerimizi yazmak için harika bir yer burası. Tabii ki, o uygulama için doğru uygulamayı isteyeceksiniz, bu yüzden Android için en iyi not alma uygulamasına bir göz atalım.

Daha fazla oku:


Siyah Not:

Maliyet Ücretsiz / 2,99 ABD doları

BlackNote basit, minimum not alma programıdır. Düzenleme, liste girişi, pencere öğesi seçenekleri ve daha fazlası gibi bir dizi standart işlevle çoğu not alma uygulaması gibi çalışır. Bununla birlikte, hepsi şık, okunması kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca, daha sonra geri almak için gönderileri, favori gönderileri arayabilir ve meraklı bakışları uzak tutmak için uygulamayı kilitleyebilirsiniz. Ücretsiz sürüm reklamları içerir, և 2,99 ABD doları uygulamayı içe aktarmak onları kaldırır. Bu genel bir sağlam kayıt cihazıdır.

BlackNote ekranında 2020


Renk notu:

Maliyet Bedava:

ColorNote, en popüler not alma programlarından biridir. Metin notları, listeler ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanır. Aynı adlı bir özellik, düzenli kalmanıza yardımcı olmak için gönderilerin arka plan rengini değiştirme yeteneğidir. Bunlar, kullanabileceğiniz hedef belirleme yazılımlarından yalnızca birkaçıdır. Diğer bazı özellikler arasında takvim desteği, hem dahili depolama hem de bulut depolama için yedekleme desteği ve daha fazlası bulunur. ColorNote ayrıca bir yapılacaklar listesi özelliğine sahiptir. En iyi yanı, tamamen ücretsiz olmasıdır.

ColorNote, Android için en iyi not alma uygulamalarından biridir


Evernote:

Maliyet Ücretsiz / ayda 7,99-14,99 ABD doları

Evernote, mevcut en çok not alan uygulamalardan biridir. Özelliklerle dolu reçel ile birlikte gelir. Bu, çeşitli notlar alma becerisini içerir. Ayrıca, tüm cihazlarınız arasında eşitleme yapabilirsiniz E Evernote, en temiz, en parlak not alma uygulamalarından biridir. Bu da bu alanda çok büyük bir isim. Ücretsiz sürüm eskiden çok daha iyiydi, ancak yine de oldukça işlevsel. Abonelik seçenekleri, yapay zeka önerileri, sunum özellikleri, daha fazla bulut özelliği ve daha fazla işbirliği özelliği gibi daha güçlü öğeler ekler. Fiyatları önemsemiyorsanız bu kesinlikle en iyilerinden biridir.

Evernote ekran görüntüsü 2021

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Fuar Notu:

Maliyet Ücretsiz / 0,99 ABD doları

FairNote, yeni gönderim uygulamalarından biridir. Daha kolay organizasyon için basit bir arayüze, Materyal Tasarım համակարգ etiket sistemine sahiptir. Uygulama biraz daha güvenliğe odaklanmaya çalışıyor. İşaret kodlaması isteğe bağlıdır, AES-256 kodlaması kullanır. Ek olarak, profesyonel kullanıcılar parmak izlerini gerektiğinde kayıtları şifrelemek veya şifresini çözmek için özelleştirebilirler. Artı, ihtiyacınız olan maksimum özelliklere sahiptir. Ücretsiz sürüm çoğu özellikle birlikte gelir. Premium sürümde her şeyin kilidini açabilirsiniz. Neyse ki uygun fiyatlı.

FairNote 2020'nin ekranında


FiiNote:

Maliyet Bedava:

FiiNote (և FiiWrite), daha önce uygulama türünde not almayı başaran geliştiricilerden biridir. FiiNote, daha güvenilir bir deneyim sağlayan eğlenceli küçük bir gönderme uygulamasıdır. Kalem / çizim desteği gibi bir ağ arka planı eşlik eder. Bu, isterseniz not yazabileceğiniz, yazabileceğiniz veya çizebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca gönderilerinize resimler, videolar ve sesli mesajlar ekleyebilirsiniz. Bu, her türden notu, karalamayı, eskizleri ve diğer not türlerini saklamak için harikadır. Tamamen ücretsizdir.

FiiNote ekran görüntüsü 2021

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Daha fazla oku:


Google Keep Notları:

Maliyet Bedava:

Google Keep Notes, şu anda tartışmasız en popüler gönderi. Hem harika hem de son derece işlevsel görünen çok renkli, Materyal Tasarımından ilham alan bir arayüz kullanır. Notlar, seçmek için hızlı bir şekilde kaydırabileceğiniz kartlar olarak görünür. Uygulama, Google Drive entegrasyonuna sahiptir, böylece gerekirse çevrimiçi olarak erişebilirsiniz. Buna ek olarak, ses kayıtları, yapılacak şeyler var, al uyarılar ayarlayabilirsiniz և insanlarla not paylaşabilirsiniz. Şişirilmeden süper kullanışlı olmak yeterlidir. İhtiyacınız olursa Android Wear desteğine de sahiptir. İhtiyacınız olursa burada Google Keep için oldukça iyi bir eğiticimiz var. Microsoft OneNote, aynı fiyata birçok aynı özelliğe sahiptir. Google Keep Notes istemiyorsanız Microsoft’a gidebilirsiniz.

Google Keep ekran görüntüsü 2021

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Ders:

Maliyet Ücretsiz deneme / 3,89 ABD doları

LectureNotes, öğrenci akademisyenler için gerçekten iyi olan ilk gönderilerden biriydi. Stylus’u est destekleyen en eski uygulamalardan biriydi ve bu özellikle hala en iyilerinden biridir. OneNote կա PDF desteğiyle Evernote desteği, sesli ve görüntülü kayıt yetenekleri (dersleri veya toplantıları kaydetmek için) և çok daha fazlası. Not yazmak veya gerektiğinde yazmak için harika olan açık bir düzen kullanır. Hemen hemen her üniversite öğrencisi veya ayrıntılı notlar alması gereken herkes için pek çok araç var. Satın almadan önce ücretsiz denemeye göz atmanızı öneririz. Genel kullanım için harika değil, ancak akademi için kesinlikle harika.


Microsoft OneNote:

Maliyet Ücretsiz / 6,99 ABD Doları – 9,99 ABD Doları

Microsoft OneNote, Microsoft’un uygulama türünde not alma tercihidir. Google Keep’in Google Drive ile entegre olduğu gibi OneDrive ile entegre olur. Program, organizasyonel özellikler, platformlar arası destek, widget’lar, Android Wear desteği, işbirliği özellikleri voice ses, metin, fotoğraf ve fotoğraf ilaveleri desteği gibi bir dizi işleve sahiptir. Güçlü bir uygulama: Zaten diğer Microsoft uygulamalarını kullanıyorsanız sahip olunması gereken bir uygulama. Ayrıca Microsoft Office և Office 365 ürünleriyle de uyumludur. Bu diğer hizmetleri kullanmanızdan memnun oluruz.

Microsoft OneNote 2021 ekranında

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Omni Notlar:

Maliyet Bedava:

Omni Notes, Materyal Tasarım arayüzüne sahip çok basit bir not alma programıdır. Bu, hem kaydırması hem de geri sarması kolay dikey bir kart düzeni kullanır. Ayrıca daha iyi organizasyon և keşif için kayıtlarınızı birleştirme, sıralama ve arama ability yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak, uygulama DashClock desteğine, widget’lara, isterseniz çizebileceğiniz veya atlayabileceğiniz eskiz not moduna sahiptir. Kendini boğmadan rekabet edebilecek kadar yeterli özelliğe sahiptir. Bu, bütçesi olanlar için harika bir not alma notudur.

omni, Android için uygulama indirmek için en iyi notu işaret ediyor


SomNote:

Maliyet Ücretsiz / aylık 3,99 $ / yıllık 39,99 $

SomNote, yazılımı dağıtan postadaki küçük bir joker karttır. Daha çok uzun bir ata not alma tarzıyla uyumludur. Bu, dergiler, günlükler, araştırma gönderileri, hikaye anlatımı ve daha fazlası gibi konular için harika kılar. Kullanımı kolay bir klasör yönetim sistemine, işleri güvende tutmak için kilitleme mekanizmasına sahiptir options tema seçenekleri. Cihazlar arasında ileri geri gidebilmeniz için bir senkronizasyon özelliği de vardır. Ücretsiz sürüm, reklamlarla sınırlı bulut desteğine sahiptir. Premium abonelik size 30 GB bulut alanı sağlar, reklamsız և daha fazlasını sunar. Reklamlardan kurtulmak için abone olmanız gerekir, ancak tek dezavantajı budur. Tek ödeme seçeneği yoktur.

SomNote, Android için uygulamaların alındığı en iyi nottur


Basit Notlar Pro:

Maliyet 1,19 ABD doları

Simple Notes Pro, basit bir not alma programıdır. Dökülme olmadan, minimal düzen ուի özellik seti ile öne çıkıyor. Program, anahtar metin notları, listeler, tema aydınlatması, isteğe bağlı dönüştürülebilir bir pencere öğesi içerir. Temelde öyle. İnternete bağlanmaz և ek izne sahip değildir. Hatta bir açık kaynak. Not almak için kolay bir şey isteyen insanlara sunduğumuz şey budur. Uygulama, uygulama içi satın alımlar olmadan 1,19 ABD dolarıdır. Ücretsiz bir sürümü var, ancak güncellemelerle gerçekten desteklenmiyor!

Simple Notes Pro ekran görüntüsü 2021:

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

Android için en iyi gönderilerden birini kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin. Buraya tıklayarak tüm programlarımızın listesine göz atın.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *