Apps

Android için En İyi 10 Star Wars Uygulaması

The Mandalorian - android için en iyi Star Wars uygulamaları

Star Wars, şimdiye kadar anlatılan en büyük hikayelerden biridir. Onlarca yılı, birçok filmi, birçok kitabı, birçok video oyununu kapsar. Yıllarca hiçbir şeyi tekrar etmeden Star Wars içeriğiyle tam anlamıyla başa çıkabilirsiniz. Bu nedenle, bunun için harika uygulamalar bekliyorsunuz. Yıldız Savaşları deneyiminize daha da fazla yardımcı olacak kesinlikle iyi olanlar var. İşte Android için en iyi Star Wars uygulamaları.

Daha fazla oku:


Disney +:

Maliyet Ücretsiz deneme (ayda 6,99 ABD doları) Yılda 69,99 ABD doları

Disney +, en iyi Star Wars hayranları için kolayca görünür. Tüm filmleri, The Mandalorian TV şovunu, The Clone Wars և bir dizi başka bağımsız film: şovları içerir. Bu filmler ve şovlar diğer akış medyasından alınmış ve Disney + ‘da yayınlanmıştır. Bu yüzden film izlemek isteyenler mutlaka buradan başlamalı. Uygulamanın kullanımı yeterince kolaydır, Chromecast desteği içerir, և filmi izleyen başka bir kişiyle bile senkronize edebilirsiniz, böylece farklı TV’leri birlikte izleyebilirsiniz. Kullanılabilirlik aylık 6,99 ABD doları veya yıllık 69,99 ABD dolarıdır. Bu Hulu, ESPN + և Disney + paketi, Star Wars dışında bir şey istiyorsanız, ayda 12,99 ABD doları için daha iyi bir fırsattır.


sen

Maliyet Serbest / dalgalı

Facer, Samsung’un akıllı saat platformu Apple WatchOS Wear OS için bir saat yüzü uygulamasıdır. Akıllı saatinizin ana ekranını süslemek için uygun saat yüzleri bulmanızı sağlar. Üç büyük platform için Star Wars’un metrik versiyonları vardır. Kendiniz görmek istiyorsanız, işte bazı seçeneklerin hızlı bir listesi. Kullanımı nispeten kolaydır. Uygulamayı telefonunuza yükleyin, ardından istediğiniz platform için talimatları izleyin. Küçük bir şey, ama Wader’da her zaman eğlenmek eğlencelidir.


Wikia tarafından Fandom

Maliyet Bedava:

Fandom by Wikia, Star Wars hayranları veya bir şeyin hayranları için gerçekten en iyi bilgi kaynaklarından biridir. Serideki farklı karakterler, ayarlar, hikaye yayları hakkında bilgi bulabilirsiniz – hemen hemen tüm kurallar. Program süper basittir – testimiz sırasında iyi çalıştı. Sadece istediğiniz konuyu arayın, և program size makaleler gösterir. Doğrudan uygulama ile ilgilenmek istemiyorsanız, bu bilgilere web tarayıcınızdan da erişebilirsiniz.

2020 Wikia ekranına göre FANDOM


HoloCanon:

Maliyet Bedava:

HoloCanon, bu listedeki küçük bir joker karttır. Star Wars evrenindeki neredeyse her filmi, şovu ve romanı içerir. Sadece koş ve ne denediğini kontrol et. Artık bulmanız ve dahil olmanız için neyin kaldığını biliyorsunuz. Hatta Star Wars Battlefront II և Jedi içerir. Fallen Order – kanonik evrendeki en popüler video oyunları. Bu, basit önkoşulları olan basit bir programdır, ancak gelecekte geliştiricinin en azından cihazlar arasında senkronizasyon yeteneğini (muhtemelen bir Google Drive yedeklemesi yoluyla) ekleyeceğini umuyoruz. Öneride bulunmak veya proje hakkında konuşmak isterseniz geliştiricinin bir Discord kanalı da vardır.

HoloCanon'un resmi

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Jedi Işın Kılıcı simülatörü

Maliyet Bedava:

Herkes iyi bir Jedi Işın Kılıcı simülatörünü sever. Bu da diğeri kadar iyi. Kendi küçük abajurunuzu yaratabilir, rengini değiştirebilirsiniz. Bu çok işlevsel bir program değil, ancak her seferinde birkaç dakika eğlencelidir – çocuklar için harikadır. Disney’de Jedi Challenges uygulaması (Google Play bağlantısı) bulunmaktadır. Artırılmış gerçeklik ile Star Wars evreniyle etkileşim kurmanıza olanak tanır. Ancak Disney uygulaması 2019’dan beri bir güncelleme görmedi, bu yüzden terk edilip edilmediğinden emin değiliz.


Daha fazla gör:


Her yerde filmler

Maliyet Serbest / dalgalı

Movies Anywhere, Star Wars filmlerini izlemek için harika bir uygulama. Bu uygulama aracılığıyla herhangi bir hizmette film izleyebilirsiniz. Desteklenen sunucular arasında Google TV, Amazon Prime, Microsoft Movies & TV, Vudu և Apple TV bulunur. Bu, Disney + gibi aylık abonelik istemeyen ancak yine de istedikleri zaman film izlemek isteyenler için iyi bir rota. Uygulama aynı zamanda çevrimiçi bir oyun için film indirme, senkronize izleme deneyimini dokuz kişiye kadar paylaşma özelliğine sahiptir.

Her yerde filmler

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Reddit:

Maliyet Ücretsiz / aylık 3,99 $ / yıllık 29,99 $

Reddit, diğer Star Wars hayranlarıyla tanışmak için harika bir yer. Phandom için, Star Wars alt türü büyük, Star Wars sızıntısı altyazısı ve hatta Mandalorian’a özgü alt tema (diğer özelliklerin yanı sıra) dahil olmak üzere birkaç alt kredi var. Bu, toplulukla iletişim halinde kalmak için iyi bir yerdir. Bizim için Star Wars oyun dağıtımcıları stratejiler ve sırlar konusunda da yardımcı oluyor. Bazı Reddit kullanıcıları korkunç insanlardır, ancak sitenin kendisi bunun gibi şeyler için iyidir. Ana Reddit uygulamasına bağlıyız, ancak burada da çeşitli harika Reddit üçüncü taraf uygulamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Reddit ekranında

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Yıldız Taraması:

Maliyet Bedava:

Diyelim ki, Star Wars’un başında her zaman metni taramak istediniz, ama yazdıklarınızla. Bu program bunu yapmanıza izin verir. Siz sadece programı açın, tüm ayrıntıları girin, kaydırma yönünüzü seçin ve sonra bırakın. Videoyu kaydetmenin bir yolu da var, böylece onu sosyal medyada paylaşabilir veya istediğinizi kullanabilirsiniz. Açıkçası, bu programın bir işlevi yoktur, ancak bazen uygulamaların bir işleve ihtiyacı yoktur. Kullanması eğlenceli olabilir.


Star Wars resmi

Maliyet Bedava:

Resmi Star Wars uygulaması, böyle bir liste için bariz bir tekliftir. Doğrudan Disney’den geliyor: her türden haber, deneyim և çalışılacak başka medya շփ etkileşime girecek. Açık kaynak, karanlık taraf droid arayüzü ile, sesli videoları oynatabilir, resmi videoları ve filmleri izleyebilir, ayrıca resmi Star Wars haberlerini doğrudan kaynaktan alabilirsiniz. Kullanmak isterseniz 5 günlük bir hava durumu işlevi bile var. Burada çok şey oluyor և çoğunlukla Star Wars hayranları için iyi.


Ed edj

Maliyet Ücretsiz / aylık 0,99 ABD doları / yıllık 4,99 ABD doları

Zedge en iyi cep telefonu և kolay arama և duvar kağıdı setidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir ton zil sesi, alarm, bildirim և duvar kağıdı vardır. Doğru bir aramaya dayanarak, 18.000’den fazla Star Wars posteri, 5.800’den fazla zil sesi ve uzaktaki bir galaksiden 3.100 tondan fazla bildirim var. Sadece The Mandalorian’ı arıyorsanız, bu sayılar bir miktar artar. Ancak, telefonunuzda çalmak istediğiniz bir ses efekti veya şarkı varsa, bu uygulamada muhtemelen vardır. Posterler daha iyi olabilirdi, ancak çoğu insan için yapılacak pek çok seçenek var. Abonelik tamamen isteğe bağlıdır է şüphesiz, iğrenç reklamları uygulamayı kaldırır.

Zedge, Android için en iyi Şükran Günü uygulamalarından biridir


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

Herhangi bir harika Star Wars uygulamasını kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *