Apps

Android için En İyi 5 Ses Değiştirici Uygulamaları

Android için en iyi Baviux ses değiştirici uygulamaları

Çok az sayıda iyi dönüştürme programı vardır. Olumsuz yanı, akıllı telefonun bu tür bir sesi oluşturmak ve depolamak için mükemmel bir araç olmasıdır, ancak izleyici kesinlikle küçüktür. Bu, çalışması zor bir konudur. Dışarıda açık kaynaklı ses düzenleme motorları var ve Android’deki ses düzenleme uygulamalarının büyük çoğunluğu aynı şeyi kullanıyor, bu yüzden çoğu aynı şeyi yapıyor. Bununla birlikte, sesinizi farklı şekillerde değiştirebilecek bazı iyi programlar geliştiren bazı programcılar var. İşte Android için en iyi ses düzenleme uygulamaları.

    1. AndroidRock ses değiştirici
    2. Ses değiştirici efektlere sahip Baviux
    3. Snapchat և TikTok
    4. Handy Tools Studio’dan ses dönüştürücü
    5. Sesli mesaj videoları

Daha fazla oku:


AndroidRock ses değiştirici

Maliyet Bedava:

Voice Converter, AndroidRock ile ortalamanın üzerinde bir ses değiştiricidir. Arı, yaşlı adam, savaşçı, fan, boğuk, sarhoş, su altı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere düzinelerce efekti destekler. Çoğu ses değiştirici program gibi çalışır. Birkaç kelime kaydedersiniz, bir filtre uygularsınız. Program ayrıca önceden kaydedilmiş ses dosyalarına filtre uygulamanıza izin verir. Beklediğiniz kadar iyi çalışıyor. Bu, uygulama satın almadan ücretsizdir. Bazı reklamlar var.

AndroidRock - en iyi ses değiştirme yazılımı


Ses değiştirici efektlere sahip Baviux

Maliyet Ücretsiz / 2,99 ABD doları

Baviux Voice Changer, aslında Android’deki en popüler saf ses değiştiricilerden biridir. Toplamda neredeyse dört düzine efektin yanı sıra basit bir kullanıcı arayüzü ve diğer birçok seçeneği içerir. Sesinizi kaydedebilirsiniz ել efektleri istediğiniz gibi uygulayın. Daha sonra istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz (program ses dosyalarını desteklediği sürece), zil sesi veya bildirim olarak ayarlayın տոն kaydedin. Zaten sahip olduklarınızı değiştirmek istiyorsanız, ses dosyalarını da içe aktarabilirsiniz. Uygulama premium sürüm için 2,99 $ ‘a çalışır և Google Play Pass kullanırsanız ücretsizdir.


Snapchat և TikTok

Maliyet Ücretsiz (reklamlı)

Snapchat şüphesiz en popüler ses değiştirme uygulamasıdır. Temelde bir resimli mesajlaşma hizmetidir. Ancak, bir çift filtresi var. Görünüşünüzü, sesinizi ve hatta çevrenizi değiştirebilir. Aynı zamanda Snapchat Anıları da içerir. Bu, başarısızlıkları sonsuza kadar kaybetmek yerine tasarruf etmenizi sağlar. Takipçileriniz veya arkadaşlarınız için tek seferlik videolar çekmek yerine, hoş olmayan seslerle ne kadar iğrenç sesler çıkardığınızı kaydetmenize olanak tanır. TikTok (Google Play bağlantısı), ses filtreleri և modülasyonu ile aynıdır. Bununla birlikte, TikTok’a bir video kaydedebilir, hizmet için gönderebilir veya kendiniz için kaydedebilirsiniz. Her iki seçenek de ücretsizdir.

Snapchat 2020'nin ekranında


Handy Tools Studio’dan ses dönüştürücü

Maliyet Ücretsiz (reklamlı)

Bu dönüştürücü yarı fena değil. Yaşlı adam, robot, uzaylı, arılar ve sincap gibi popüler olanlar da dahil olmak üzere basit ses efektleri oldukça uygundur (Alvin ve Sincaplar düşünüyor). Çoğu diğerleri gibi çalışır. Sesinizi kaydedin, efekt ekleyin: onunla eğlenin. Ayrıca, şarkı sesinize biraz tepki vermek için karaokenin yüksek sesi gibi daha az aptalca efektleri de vardır. Reklamlar, reklamlarla birlikte tamamen ücretsizdir, ancak reklamlar biraz can sıkıcıdır. Bunları ortadan kaldırmak için iyi ve ucuz bir prim seçeneği olmasını dileriz.

Kullanışlı ses değiştirme araçları stüdyo ekran görüntüsü


Sesli mesaj videoları

Maliyet Bedava:

Voicemod Clips, ücretsiz bir video düzenleme ve video oluşturma programıdır. Bu, yalnızca sesli veya sesli video kaydetmeyi tercih ettiğiniz için iyi bir seçenektir. Bu videoyu temelde her yerde kullanabilirsiniz. Esas olarak Snapchat, Instagram և TikTok gibi şeyler için tasarlanmıştır, bu yüzden indirmeden önce neye bulaştığınızı bilirsiniz. Conven programı iyi bir ses modülasyonuna ve rahatınız için birkaç farklı filtreye sahiptir. Bu, çoğu dönüştürme programından kesinlikle biraz daha iyidir.

Sesli Mod Kliplerinin Resmi

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

En iyi Android ses değiştirme uygulamalarından birini kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *