News

Anket diyor ki: S21 Ultra ve Note 20 Ultra’da daha yeni kazanır

Samsung Galaxy S21 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra 1

Kredi: Adam Molina / Android Kurumu

  • S21 Ultra vs Note 20 Ultra dövüşünde hangi tarafı tercih ettiğinizi soran anketler yaptık.
  • Tüm anketlerin toplamı, Galaxy S21 Ultra’yı açık ara kazanan olarak gösteriyor.
  • Ancak, Note 20 Ultra incelememizdeki oylar kendi tarafına düşer.

Geçtiğimiz hafta sonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın bir incelemesini yayınladık, şimdi telefon altı aylık. Telefonun hala oldukça inanılmaz olduğu sonucuna varmış olsak da, yardım edemiyoruz ancak Samsung Galaxy S21 Ultra’nın artık gölgelerde kaldığını hissediyoruz. Sonunda en iyi satın alma olarak Galaxy S21 Ultra’nın yanında çıktık.

Kontrol: Samsung Galaxy Note 20 Ultra revize edildi: Altı ay sonra iyi ve kötü

Elbette, S21 Ultra ve Note 20 Ultra savaşı hakkındaki fikrimiz tam olarak bu: bizim fikrimiz. Bizimle aynı fikirde olmayan ve Note 20 Ultra’nın S21 Ultra’yı geçtiğini düşünen pek çok insan olduğu ortaya çıktı. S21 Ultra daha yeni, daha güçlü ve hatta daha ucuz olmasına rağmen, pek çok kişinin gözünde bir Note’un yerini almaz.

Aşağıda anketlerimizden topladığımız tüm verileri bulacaksınız. Toplamda onbinlerce oy vardı Android Kurumu ve beraberindeki sosyal medya sitelerimiz.

S21 Ultra vs Note 20 Ultra: Veriler

Aşağıdaki grafikte, anketi yaptığımız üç ülkeden veri topladık. Bunun sonucunda Android Kurumu, 1.738 oy aldı. bizim Twitter anketi 2.553 oy aldı ve YouTube anketimiz 23.000’in üzerinde oy aldı.

İlginç bir şekilde, harici tablo bu web sitesinden elde edilen tablodur. Burada topladığımız veriler, diğer anketlerden topladığımız verilerin neredeyse tam tersidir. Başka bir deyişle, bu sitede burada oy veren Note hayranlarının oranı, Twitter ve YouTube’dakinden daha yüksekti.

Daha da ilginç olan, S21 Ultra ile Note 20 Ultra savaşının YouTube ve Twitter’daki sonuçlarının neredeyse aynı olmasıdır. YouTube’un Twitter’dan yaklaşık on kat fazla oy aldığını düşündüğünüzde bu inanılmaz. Bu nedenle, görünen o ki, bu iki sonuç dizisi muhtemelen takipçilerimizin duygularının daha doğru bir temsili olacak.

Yorumlarınızdan bazıları

Samsung Galaxy S21 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra 3

Kredi: Adam Molina / Android Kurumu

Note’a tapanların çok tutkulu bir grup olduğu oldukça açık. İşte bu savaş S21 Ultra ile Note 20 Ultra ile ilgili her üç platformda da gördüğümüz yorumlardan bazıları.


Adam Kaesberg
Bu telefonların ikisine de sahibim ve performans farkı küçük ve ikisi de çok iyi telefonlar ama günün sonunda S21 Ultra, S-Pen durumunda bile hala bir Not değil. Bence Note 20 Ultra her zaman daha iyi bir telefonla ilgili.

Sonic Tech
Yalnızca bir Notu bir Notla karşılaştırabilirsiniz.

Cory Goodman
Son zamanlarda Galaxy Note 20 Ultra’yı evde herhangi bir fırsat olmadan kullandım ve kamera kazası hiç sorun olmadı. Dahası, genel olarak bu incelemeye katılıyorum ve son üç telefonu Notes olan büyük bir Note hayranından geliyor demekten nefret ediyorum.

T_X_P
Bir Huawei Mate 20 Pro’dan gelen bir Note 20 Ultra kullanıcısı olarak çoğunlukla makalede bahsedilen noktaların çoğuna katılıyorum. Özellikle cepler söz konusu olduğunda bir güçlük olan kamera kazası konusunda hemfikirim (pantolon cebinize koyduğunuzda bir şeyler kapmayı sever).

Justin Slomski
Tasarımda onu yener mi? Ah, hayır … Note 20 Ultra tam anlamıyla gelmiş geçmiş en güzel görünümlü telefon.

@kafadergisi
ULTRA’ya gidecekseniz, telefonun içine S-Pen yerleştirmeniz gerekir. Ultra deneyiminin bir parçasıdır ve büyük bir fark yaratır.

@kafadergisi
S21 Ultra 💪💪💪 Bu cihazın pil ömrünü çok seviyorum, ayrıca bu telefonda PUBG, Call of Duty oynayabiliyorum.

Wongwatt
Ankette “Abartılmış bir Samsung değil” seçeneği bulunmadığından oy veremedim


Bu, S21 Ultra ve Note 20 Ultra anketi için kapatır. Tartışmaya eklemek istediğiniz başka bir şey varsa, aşağıdaki yorumlar açıktır.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *