Deals

Belkin SoundForm Elite Hi-Fi akıllı hoparlörde% 40 indirim kazanın

Belkin SoundForm Elite Hi Fi Akıllı Hoparlör ve Kablosuz Şarj Cihazı Amazon Fırsatı

Belkin SoundForm Elite Hi-Fi akıllı hoparlör, cihazınız için yüksek kaliteli sesi yüksek kaliteli tasarım ve hızlı kablosuz şarjla birleştirir. 299.99 dolarlık perakende fiyatı birçok kişinin bütçesinin ötesine geçti, ancak bugün Amazon fiyatlarında büyük bir düşüş yaşadı. Şu anda sadece 179,99 $ (120 $ indirim) karşılığında siyah bir Alexa modeli satın alma şansınız var.

Devialet ile işbirliği içinde oluşturulan SoundForm Elite, derin, etkileyici bir ses deneyimi ve güçlü bas sağlarken, ses öncülerinin imzasını Push-Push çift woofer yapılandırmasıyla birleştirerek titreşimleri ortadan kaldırır. Titreşim olmaması, akıllı telefonunuzun yerleşik yuvada kesintisiz hızlı kablosuz şarjın keyfini çıkarmasını sağlar.

İlişkili: En iyi Bluetooth hoparlörler hangileridir?

Bu, SoundForm Elite’in AirPlay 2 sürümü olan Alexa’dır ve onu diğer akıllı hoparlörlerle birleştirmenize ve tüm sesi yalnızca sesinizi kullanarak kontrol etmenize olanak tanır. Şu anda Belkin web sitesinde 4,8 yıldız derecelendirmesine sahip ve herhangi bir akıllı ev için şık bir tamamlayıcıdır.

Bu anlaşma bugün başlıyor, bu yüzden şansınızı kaçırmayın. Aşağıdaki widget’ı kontrol edin.

Belkin SoundForm Elite Hi-Fi Akıllı Hoparlör ve Kablosuz Şarj Cihazı

Devialet’in Dinamik Aktif Eşleştirme teknolojisi, bu akıllı dinamik ve kablosuz şarj cihazında mutlak doğruluk ve olağanüstü performans sağlar.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *