News

Bize söylediniz: İşte tercih ettiğiniz Android 12 kod adı

Android 12'de fotoğraf 12 hisse senedi

Kredi: Edgar Cervantes / Android Kurumu

  • Android 12’nin dahili kod adının “kar konisi” olduğu bildiriliyor. Ancak bu isim okuyucularımıza pek aşina değildi.
  • Bir ankette, “sundae” nin Google’ın kullanması için daha popüler bir isim olacağını belirledik.
  • Lütfen Google’ın ad olarak “kar külahını” resmi olarak onaylamadığını unutmayın, bu nedenle başka türlü olabilir.

Android 12 geliştiricisinin ilk önizlemesini görmeden önce, işletim sisteminin en son sürümü için olası dahili “tatlı” adı öğrendik. En iyi tahminimiz, kod adının “kar konisi” olmasıdır. Google, 2019’da Android 10 ile tatlı ikramdan vazgeçmemiş olsaydı, kesinlikle Android 12 Snow Cone’u görürdük.

Ancak okuyucularımız kar kozalaklarına pek düşkün değiller. Bunun yerine Google’ın kullanabileceği birçok başka “S” tedavisi vardır. Hangisinin en iyisi olduğunu bulmak için bir anket yaptık. Sonuçlar aşağıdadır.

Android 12 kod adı anket sonuçları

Grafik, “dondurma” nın Android 12 kod adına en popüler alternatif olacağını açıkça gösteriyor. İlginç bir şekilde, “tuzlu karamel” üçüncü sırada geldi. “Kar külahı” ve “tuzlu karamel” in baş harflerinin aynı olduğu göz önüne alındığında, Google’ın bunu seçmesi çok kolay olurdu.

Benzer: Android 12’nin Özellikleri: Şimdiye kadar her şey onaylandı ve söylentiler

Ne yazık ki diğer bazı tedaviler de geçmedi. Son olarak, o kadar popüler olmayan “pandispanya” yı gördük, “pandispanya” bile onu geride bıraktı. Özel bir Amerikan muamelesi olduğu düşünüldüğünde, ankette “daha fazla” nın bu kadar yükselmesi şaşırtıcı derecede şaşırtıcı.

İşlenmiş bir ismi mi kaybettik? Bu listede görünenden daha iyi bir şey olduğunu düşünüyorsanız yorumlarda bize bildirin.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *