Apps

En İyi 10 Android Hack և Slash Oyunları և Android Oyunları Kazanın

android üzerinde görüntü için en iyi hacker և flash oyunlar

Hacking Hack dilim oyunları և vurma oyunları video oyunlarında çok eğlencelidir. Düğmeyi bırakmanın kolaylığı ve yüzlerce rakibi biçmenin memnuniyeti, erken video oyunlarının ana deneyimlerinden biridir. Günümüzde pek popüler değil, çünkü çoğu bilgisayar korsanlığı oyununun birçok başka tür mekaniği de var. Yani bir cep telefonuyla bile, atari oyunlarında eskisi kadar çok sayıda hacker, kesinti veya darbe görmüyorsunuz. Yine de bazı iyi seçenekleriniz var. İşte en iyi Android hack-and-slash oyunları.

Daha fazla oku:


Bit Caddesi

Maliyet Bedava Oyna

Beat Street, eski tarz bir hit oyunudur. Bir dizi oynanabilir karakter içeren bir 2D yan parşömen. Oyun tek elle kullanılan kontrol cihazlarına, oyun geçmişine ve iyi bir aksiyon hızına sahiptir. Her kahramanın farklı yetenekleri vardır, story hikaye oyuncuyu ileriye taşıyacak kadar iyidir. Bu bize Streets of Rage gibi çok daha eski SNES և SEGA ritimlerini hatırlatıyor.


Blackmoor 2:

Maliyet Ücretsiz / 4,99 $ ‘a kadar

Blackmoor 2, yandan kaydırmalı bir hacker oyunudur. 1990’lardaki birçok atari oyununu andırıyor. Oyunda ayrıca platform mekaniği ve bazı RPG öğeleri var. Oyuncu mode PvP çok oyunculu ile paralel olarak hikaye modu elde edersiniz. Hatta kendi zindanlarınızı inşa edebilir, onları dağıtabilir level seviye düzenleyici ile oynayabilirsiniz. Bu, en benzersiz Android bilgisayar korsanlığı oyunlarından biridir.


Bravlhalla

Maliyet Bedava Oyna

Brawhalla, Ubisoft’tan bir ritim oyunudur. Super Smash Bros.’a çok benziyor. Oyuncular birçok platformda 2D seviyede birbirlerini yendiler. Rakibinizi yere serebilir ve onu oyundan çıkarabilirsiniz. Oyun 50 karakter, birçok oyun stili ve bazı tatmin edici oyun mekaniği içerir. Dört oyuncuya kadar herkes için 1v1 veya 2v2’nin yanı sıra 1v3 modu անվճար ücretsiz mod oynayabilirsiniz. Ayrıca, her şeyi ilginç kılmak için birkaç ek oyun moduna sahiptir. Bu kesinlikle listedeki en iyilerden biridir.


Ham kabak yıldızları

Maliyet Bedava Oyna

Brawl Stars, Supercell’in ritim türüdür. Siz և diğer oyuncular birleşir և diğer oyuncularla çevrimiçi olarak savaşın. Her mod bir PvP modudur, ancak birkaç farklı oyun seçeneği oynamanız gerekir. Bazıları klasik arcade aksiyonu, diğerleri ise MOBA öğeleri içeriyor. Oyuncular ayrıca և açabilir ,: dövüşü yükseltebilir, oyunda çok sayıda artık güncelleme olur. Geleneksel değil ama eğlenceli.


Ve adam

Maliyet Bedava Oyna

Dan the Man, daha iyi oyunlardan biridir. Kendisine bir aksiyon platform oyunu diyor. Seviyelerde ilerliyorsunuz, birçok kötü adamı yendiniz և farklı patronlarla savaşıyorsunuz. Oyun ayrıca farklı kıyafetler, karakter ayarlamaları ve birkaç farklı oyun modu içerir. Katrana mümkün olduğu kadar uzun süre vurduğunuz sonsuz bir hayatta kalma modu içerir. Biraz retro bir aksiyon platformuna benziyor. Ancak, bu bir çerçeve oyunu, o kadar da iyi değil.


Daha fazla gör:


Ölü hücreler

Maliyet 8,99

Dead Cells harika bir oyundur. Teknik olarak pembe ama aynı zamanda ağır hackleme ve kesme mekanizmalarına da sahip. Ölümden olabildiğince kaçınırken birbirine bağlı bir oyun dünyasında hareket ediyorsunuz. Oyun özellikleri yaygındır, çeşitli silahlar – birçok yeri keşfetmek için – sırları keşfetmek için. Oyuncular, doğrusal olmayan ilerleme ile istedikleri gibi keşfedebilirler. Biraz pahalı ama buna değer.


buz

Maliyet 2,99 ABD doları

Flash oyunların hacklenmesi söz konusu olduğunda Icey biraz daha modern. İyi grafiklere, düzgün kontrole ve iyi oyun oynamaya sahiptir. Eşsiz bir hikayede benzersiz bir bükülme. Anlatıcı, sizi yanlış şeyler yapmaya zorlamak için her zaman sizi devirmeye çalışır. Ayrıca oyunda hızlı bir tempo var, gerçekten eğlenceli dövüş mekaniği, patron dövüşleri vb. 2.99 $ ‘lık premium bir oyun olmasını seviyoruz. Bu, bu tür için gerçekten güzel bir elmas.


Destansı ganimet için güçlü arayış

Maliyet Bedava Oyna

The Mighty Quest for Epic Loot, listedeki en yeni hack-slate oyunlarından biridir. Çoğu insanın yaptığı gibi başlar. “Hedefinizde” bir sürü kötü adamı yok etmeye başlıyorsunuz. Kahraman, iç çamaşırı giymiş bir şövalye gibi giyinmiş, bu yüzden kendini fazla ciddiye almadığını biliyorsun. Her durumda, oyunun tatmin edici mekaniği, kırılacak birçok kötü adam, çeşitli yükseltmeler vb. Bir kontrol cihazı mobil cihazlarda, hatta çevrimiçi PvP’de bile iyi çalışır. Bununla ilgili şikayetlerin çoğu destek-indirme reklamları ile ilgilidir. Aksi takdirde, eğlenceli bir zaman öldürücüdür.


Sabit Şövalye 2:

Maliyet Bedava Oyna

Nonstop Knight 2, en yeni hit oyunlardan biridir. Nonstop Knight և Nonstop Chuck Norris’i takip ediyor. Oyun oldukça basit. Düşersin ve kötü adamları yenmeye başlarsın. Oyuncular olabildiğince insanca yaşarlar. Her turdan sonra kıyafetinizi karakterinizi güncellersiniz, böylece tekrar deneyebilirsiniz. Oynaması ücretsiz mobil oyunların çoğunda olduğu gibi oyun hızla bozulur. Ancak, bu kesinlikle önceki yinelemelerinden bir adım öndedir. Harika bir zaman katilidir.


PPKP:

Maliyet Bedava Oyna

PPKP, Android’deki en yeni popüler oyunlardan biridir. Basit kontroller, renkli grafikler ve retro tarzı içerir. Her zamanki gibi bir grup kötü adamı yenerek oynuyorsun. Arka planda, hafif bir modernizasyon teknisyeni olan patron dövüşleri de var. Oyun gösterici olarak basittir, bu yüzden çok derin bir şey beklemeyin. Ancak kesinlikle aksiyon ve tempo var: eğlenceli bir oyun.


Bonus: SEGA sonsuza kadar

Maliyet Ücretsiz / her biri 1,99 ABD doları

SEGA Forever harika. SEGA, bir grup eski Genesis oyununu yavaşça mobil ortama taşıyor. Bazıları mükemmel, eski usul korsanlık ve kesme oyunları yapıyor. Kid Chameleon, Streets of Rage (1 և 2), Altered Beast, Comix Zone և diğer birkaç oyun çok iyi seçimler yapıyor. Çoğunun aksine, çerçeveli değiller. Ücretsiz sürümlerde reklam bulunurken tam sürümlerde yoktur. Retrolar, kontrolörler bazen biraz tuhaf olabiliyor. Bununla birlikte, bunlar nispeten ucuz, eski moda rahat oyunlardır.


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

Herhangi bir harika Android hack oyununu kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *