Apps

En İyi 10 Android Saat Widget’ı և Hava Saat Widget’ı

Android için en iyi KWGT Saat Widget'ları ի Hava Durumu Saat Widget'ları

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:

Ock Clock widget’ları, Android’deki en popüler widget’lardan biridir. Gerçekten ana ekranı birleştiriyor. Ayrıca, durum çubuğuna küçük bir süre koymaktan daha kolay görülür. En yaygın olanı, başka bir işlevsellik düzeyi eklediği için bir saat widget’ını içerir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika seçenek var. Elbette, artık harika çalışmayan bazı eski saat widget’ları var, bu yüzden çoğunlukla onları filtreledik. Hiçbir şey, arkanızdayız. İşte en iyi saat widget’ları և ana ekranınız için hava durumu saati widget’ları.

Daha fazla oku:


1 Hava Durumu:

Maliyet Ücretsiz / 1,99 ABD doları

1 Hava durumu güçlü bir hava durumu programıdır. Sıcaklık, gerçek zamanlı algılama, 10 günlük tahmin, 12 haftalık tahmin (çoğunlukla doğru), radar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok arzu edilen özelliğe sahiptir. Ayrıca, mobil cihazlar için en iyi hava durumu widget’larından bazılarına sahiptir. Bu, bir hava durumu izleme widget’ı içerir. Temizdir, ana ekranın üst kısmına sorunsuzca oturur. Aynı zamanda zayıf bir şekilde seçicidir. Metnin rengini, arka planın opaklığını değiştirebilirsiniz – buna canlı hava durumu teması eşlik eder. Canlı temayı beğenmedik, ancak özelleştirmenin geri kalanı ekranınızdaki hemen hemen her temaya sığmasına yardımcı oluyor. AccuWeather (Google Play bağlantısı), zaman zaman başka bir çözüm arıyorsanız, bazı iyi widget’lara da sahiptir.


Chronus:

Maliyet Ücretsiz / 2,99 $ ‘a kadar

Chronus, ortalamanın üzerinde bir widget uygulamasıdır. Her tür widget’ı gerçekleştirir. Hava durumu, saat, takvim, Gmail, cevapsız aramalar, kısa mesajlar ve daha pek çok şey için öğeler içerir. İhtiyacınız olursa DashClock desteğini bile içerir. Widget’lar basit ancak özelleştirilebilir – harika bir iş çıkarırlar. Küçük bir değişiklik ile hemen hemen her temaya uymalıdırlar. Google Play incelemelerinde birkaç şikayet var, ancak çoğu nispeten küçük. Bazı özellikleri ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Premium öğeler için uygulama içi satın alımlar var, ancak çok fazla değil.


Çerçeve saati

Maliyet Bedava:

Circle Clock, saat widget’larının basit ama etkili bir programıdır. Ana ekrana և tarih ile birlikte dairesel bir pencere öğesi yerleştirir. Widget özelleştirilebilir և renkler, yazı tipleri, 12/24 saat desteği içerir որոշ bazı animasyon ayarları. Animasyonlar, saniyeleri saatin dışında ilerleme çubukları olarak gösterir. Daha az pil gücü tüketmek istiyorsanız kapatılabilirler. Bu konuda, gerçekten bunun hakkında. Ücretsiz, basit – çoğu ana ekran temasında oldukça iyi görünüyor. Yuvarlak saat widget’ı վ, bu sizin için işe yaramazsa temelde aynı şeyi yapan bir uygulamadır.


Xperia dijital saat widget’ı

Maliyet Ücretsiz / 1,14 ABD doları

Xperia Dijital Saat Widget’ı, Sony Xperia Hisse Senedi İzleme Widget’ına çok benzer. Neyse ki, bu neredeyse tüm cihazlar için çalışıyor. Hepsi tekrar ölçülebilen birkaç widget boyutu (2 × 1, 4 × 2, 4 × 1 և 2 × 2) içerir. Ek olarak yazı tipi boyutunu, rengini, saat-tarihini, saydamlığı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Premium sürüm ayrıca bazı ekstra özellikler ekler. İsteğe bağlı bir hava durumu unsuru vardır. Bu, basit bir şeye ihtiyacınız olduğu sürece onu mükemmel bir hava durumu izleme aracı yapar. Ucuz, etkili, güzel.


KWGT և KWLP:

Maliyet Ücretsiz / her biri 4,49 ABD doları

KWGT և KLWP, iki zorlu kişiselleştirme uygulamasıdır. KWGT özel widget’lar oluşturur ve KLWP özel duvar kağıtları oluşturur. Her ikisi de saatleri ana ekranınıza yerleştirebilir. Önce KWGT denemek en iyisidir. Beğendiğiniz bilgilere göre, istediğiniz boyuta göre kendi widget’ınızı oluşturabilirsiniz. İsterseniz hava durumu bilgilerini de içerir. KLWP bir pencere öğesi programı değildir. Bununla birlikte, aynı etkiyi elde etmek için saatlerle և canlı duvar kağıtları oluşturabilirsiniz. Her iki uygulamanın da her biri 4,49 ABD doları tutarında ücretsiz premium sürümleri vardır. Google Play Pass kullanıyorsanız her iki uygulama da ücretsizdir.


Daha fazla gör:


Sectograph:

Maliyet Ücretsiz / 3,99 $ ‘a kadar

Sectograph, en benzersiz saat widget’larından biridir. Planlayıcı, saati hava durumuna bağlayanların aksine saate bağlanır. Bu temelde bir takvim programıdır, ancak bir gün yerine saatlere ayarlanmıştır. Ana ekran widget’ınızda görüntülenen saatle birlikte takvimi tamamlarsınız. Widget oldukça renkli – genellikle gördüğünüz öğelerden farklı. Zaman zaman Outlook takvim senkronizasyonunda bir sorun var gibi görünüyor, և hafif bir öğrenme eğrisi var. Ancak, genel olarak harika çalışıyor, kesinlikle başka bir şey.

Sectograph resmi


Sense Flip Fl ացույց Widget’ı

Maliyet Ücretsiz (reklamlı)

Android’in ilk günlerinde, HTC en önemli saat widget’larından birine sahipti. Çevirmeli saat widget’ı genellikle bu dahil olmak üzere diğer uygulamalarda kopyalanır. Üç widget boyutuna sahiptir (4 × 1, 4 × 2 և 5 × 2). Ayrıca gerçek zamanlı saat animasyonu, hava durumu desteği, kişiselleştirme seçenekleri, widget tıklamaları ve daha fazlasını içerir. HTC saat yok, ancak açıkçası bu daha iyi olabilirdi. Ayrıca reklam yoluyla tamamen ücretsizdir. İyi haber şu ki, reklamlar gerçek widget’ınızda görünmez, yalnızca onu derleyen uygulamada görünür. Geliştirici ayrıca, bunun varisi olan Sense V2 Flip Clock’a da sahip. Biriyle veya diğeriyle gidebilirsiniz.

Sense Flip Clock ekranı 2021

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


UCCW:

Maliyet Ücretsiz / 4,99 ABD doları

UCCW, başka bir bireysel pencere öğesi oluşturucusudur. Birkaç yıldır işe yaramadı, ancak aktif gelişime dönüyor gibiydi. Oldukça standart bir WYSIWYG editörüdür (ne görürsen onu alırsın). Programı açarsınız, bir pencere öğesi tasarlarsınız և bu pencere öğesi ana ekranınızda bulunur. Hafif bir öğrenme eğrisine sahiptir, ancak özelleştirebileceğiniz bir dizi öğe vardır. Bir başkasının tasarımını kullanmak istiyorsanız, UCCW widget’larını Google Play’de diğer sitelerde de bulabilirsiniz. Geçmişte, uygulamanın birkaç sorunu vardı, bu nedenle Google Play’in düşük puanı vardı, ancak kesinlikle 3,9 puanından daha iyi.


Hava durumu և saat widget’ı

Maliyet Ücretsiz / 4,49 ABD doları

Hava Durumu ve Saat Widget’ı çok popüler և oldukça güçlü bir saat և hava durumu widget’idir. Uygulama, bazı derinlemesine özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere bir dizi widget içerir. Ek olarak, diğer bazı hava durumu verileri gibi günlük, saatlik և 10 günlük hava tahmini ile bağımsız bir hava durumu programı görevi görür. Bazı insanlar hava durumu uygulamasını güncellemekte sorun yaşıyor gibi görünüyor, ancak bu sorunlar genellikle geçicidir. Her durumda, hava zaman zaman biraz önemsiz olsa bile, bunlar gerçekten iyi widget’lardır.


OEM ock saat widget’ları

Maliyet Bedava:

OEM saat widget’ları korkunç bir şey değildir. Zaten cihazla birlikte geliyorlar. Bu nedenle, ek uygulamaları indirmek için ek alana gerek yoktur. Çoğunlukla, pencere öğesi seçenekleri bir saat widget’ının yanı sıra bir hava durumu widget’ını içerir. Samsung gibi bazı OEM’ler hava durumu bilgilerini AccuWeather gibi kaynaklardan alır. Böylece resmi yazılımı indirmeden tahminler alabilirsiniz. Widget’lar çok isteğe bağlı değildir (genellikle), ancak minimal, temiz ve basittirler. Telefonunuzla birlikte gelirler և onlardan kurtulamazsınız. Bu yüzden, sevdiğin şeyin bu olup olmadığını görmek için onları denemeni öneririz. Ana ekrana uzun dokunun, parçacığa dokunun և oradan gidin.

Google ock takvim resmi 2021

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


Bonus. Güzel aletler

Maliyet Ücretsiz / 2,49 ABD doları

Güzel Widget’lar, Android’deki en iyi և en popüler saat widget’larından biriydi. Tonlarca metrik temaya, özelleştirmeye ve daha fazlasına sahiptir. Konular, basit dış görünümlerden ikili saatler gibi karmaşık öğelere kadar, eğer bu tür şeylerle ilgileniyorsanız. Widget’a hava durumu, değişiklikler, alarm saati, tarih ve diğer bilgiler gibi öğeler de ekleyebilirsiniz. Maalesef program 2016’dan beri güncellenmedi. Terk edilmiş bir proje olduğuna göreceli olarak ikna olduk. Bununla birlikte, testlerimizde hala iyi çalışıyor, ancak yalnızca Android 10 veya önceki sürümleri çalıştıran cihazlarda (Android 11 arızalı görünüyor). HD Widgets, retro görünümü önemsemiyorsanız, başka bir iyi (և eski) hava durumu widget saat kombinasyon widget’idir.


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

Android için harika bir izleme widget’ını veya hava durumu izleme widget’ını kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *