Apps

En İyi 10 Sözlük և İspanyolcadan İngilizceye İfadeler և İfadeler:

En iyi İngilizceden İspanyolcaya sözlükler

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki lise öğrencileri için İspanyolca öğrenmek yaygındır. Sonuçta, Meksika’da (veya İspanya’da) tatil yapıyorsanız ihtiyacınız olan dil budur. Bununla birlikte, çoğu tatil için, iyi bir antika konuşma kılavuzu veya diller arası sözlük bir hiledir. Artık fiziksel kopya satın almaya gerek yok. Bunu sizin için yapan birçok program var և aynı zamanda akıllı telefonunuzu sürekli tutuyorsunuz. Çoğu çeviri yazılımı, sözlük programı ve konuşma kılavuzu, seyahat etmek veya kısa kalmak için en yaygın sözcükler veya ifadelerle birlikte kullanımı kolaydır. Bununla birlikte, sık sık geri gelmeyi planlıyorsanız, tam dili öğrenmenizi öneririz. Sonuçta, İspanyolca güzel bir dil. İşte Android için İspanyolca’dan İngilizceye en iyi sözlükler.

Daha fazla oku:


Dikte

Maliyet Ücretsiz / 0,99 ABD doları

Dict.cc çok dilli bir sözlük yazılımıdır. Yaklaşık bir düzine dilde İspanyolca, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Rusça և Fransızca dahil olmak üzere çeşitli dillere çeviri yapabilir. Uygulama, temel bir sözlük gibi çalışır. Tek bir dilde bir kelime arıyorsunuz. Size aynı kelimenin aynı dildeki tanımını – telaffuz ve yazım – anlatır. Kullanıcı arayüzü biraz eski. Ancak bu çok küçük bir şikayet, մեր bizim tek şikayetimiz. Bu ucuz: kayalık.

Dictcc ekran görüntüsü 2020


Sözlük Linguee:

Maliyet Bedava:

Linguee Dictionary, çeşitli dilleri destekleyen başka bir çok dilli sözlüktür. İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Almanca ve daha fazlasını içerir. Dillerden birindeki kelimeleri arayabilirsin ստանալ desteklediği başka bir dilde kelimeleri alabilirsin. Uygulamada ayrıca temiz, basit bir kullanıcı arayüzü, çeviri özelliği, çevrimdışı mod, örneğin cümleler, noktalama işaretleri ve daha fazlası vardır. Gerçekten sıradan bir tercihten başka bir şey değil. Bu և Dict.cc և aracılığıyla ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabilirsiniz.


İngilizce İspanyolca Sözlük:

Maliyet Bedava:

İngilizce-İspanyolca Sözlük basit, ücretsiz bir İspanyolca-İngilizce sözlüktür. Bu, temelleri tanıtıyor. Bu, İspanyolcadan İngilizceye և İngilizceden İspanyolcaya և çevirileri içerir. Ek olarak, uygulama eşanlamlılar, zıt anlamlı kelimeler, otomatik öneriler, farklı arama türleri, kelime oyunları, telaffuzlar içerir, և çevrimdışı çalışır. Kullanılabilirlik veya hata açısından çok fazla müdahale etmez. Bu, İspanyolca’dan İngilizceye kadar mükemmel şekilde kullanılan bir sözlüktür. Reklam desteği ile ücretsizdir. Reklamları kaldırmanın bir yolunu bulmak istiyoruz, ama olan bu.

İngilizce İspanyolca Sözlük:


Google Play Kitaplar:

Maliyet Ücretsiz / Kitap maliyetleri değişir

Akıllı telefonunuzda fiziksel sözlüklere veya sözlüklere ihtiyacınız yok. Bununla birlikte, Google Play Kitaplar, Amazon Kindle gibi e-kitaplardan school eski okul sözcükleri և sözlükleri ve daha fazlasını edinebilirsiniz. Size gerçek kelime dağarcığının veya çok dilli kelime haznesinin tüm faydalarını sağlarlar, ancak tüm gün kağıt taşıma zahmeti olmadan. , Birçok e-kitap sağlayıcısının mağazalarında bu tür kitaplar vardır. Google Play Kitaplar’ı kolay olduğu için öneririz: doğrudan mevcut Google Hesabınızla bağlantılıdır. Artı, çok güzel görünüyor.

Google Play Kitaplar ekranında


Google çevirici:

Maliyet Bedava:

Google Çeviri muhtemelen bu tür için en iyisidir. 100’den fazla farklı dili çevirir և tanımlar içerir և telaffuzlar. Ayrıca uygulama, öğeleri telefonunuzun kamerasıyla çevirmenize olanak tanır. Hatta canlı sohbet tercümanı işlevini de içerir. Siz և içinde konuşan başka bir kişi և konuşmayı gerçek zamanlı olarak çevirir. Güzel olduğunu düşündük. Program temiz, basit ve ücretsizdir. Bu genellikle ilk önerdiğimiz ilk şeydir. Microsoft Translator, bunu beğenmediyseniz harika bir ikinci seçimdir.

google çeviri, android için İspanyolca'dan İngilizceye en iyi sözlüklerden biridir


Daha fazla gör:


Online İspanyolca öğren

Maliyet Ücretsiz / 1,99 ABD doları

Online İspanyolca Öğren mükemmel bir hizmet konuşma kılavuzu programıdır. 2000’den fazla ortak cümle, kelime öbeği և kelime içerir. Uygulama aynı zamanda և telaffuz, basit bir arayüz և tam çevrimiçi destek içerir. Sözlük uygulaması olarak pek iyi çalışmıyor. Linguee veya Dict.cc sözlüğünü tavsiye ediyoruz. Ancak bu, tatilde veya iş gezisinde olan bir iş adamı için iyi sonuç verir. Reklamlarla birlikte ücretsizdir veya premium sürüm için 1,99 $ ödeyebilirsiniz.

Çevrimiçi İspanyolca öğrenin - Android için İspanyolca'dan İngilizceye en iyi sözlükler


Reverso Çeviri Sözlüğü:

Maliyet Ücretsiz / 12,00 $ ‘a Kadar

Reverso Translation Dictionary bir çeviri programı, sözlük programıdır. İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Rusça, Almanca ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi dili destekler. Kelimeleri bir dilden diğerine çevirir ve onlara sözlük anlamı verir. Bu, bu listedeki eklerin gidişatına eşdeğerdir. Uygulama aynı zamanda temiz, basit düzenler, telaffuzlar, cümle örnekleri, öneriler ve hatta öğrenme amaçlı kelime kartları içerir. Bu kesinlikle Dict.cc üzerinde Linguee Dictionary և ile en iyi և biridir.

Reverso Translate ekran görüntüsü 2020 2:

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


İspanyolcaDict Çevirmeni:

Maliyet Ücretsiz / 2,99 ABD doları

SpanishDict Translator muhtemelen her iki dil için de en iyi İspanyolca-İngilizce sözlüktür. Programın sağlam, basit bir kullanıcı arayüzü, klipleri, telaffuzları, yerel kelimelerin kullanımı, otomatik önerileri, çeviri işlevi – hatta günün bir kelimesi var. Kullanılabilirlik veya kararlılık açısından bu programla çok az ilgisi var. Aslında tek bir kaza ya da sorun görmedik. Bu çoğu insan için bir numara olmalıdır. Daha fazla dile ihtiyaç duyanlar Linguee, Dict.cc veya Reverso’yu deneyebilir. Sadece İspanyolcaya և ihtiyacı olanlar, Google Translate’i ilk önce bunu kullanmalıdır.

SpanishDict - İspanyolca'dan İngilizceye en iyi sözlükler android


İspanyolca ingilizce

Maliyet Ücretsiz / 1,99 ABD doları

– İspanyolca – İngilizce Sözlük և Konuşma Kılavuzu. Bir ton kelime, kelime öbeği, turistler için kelime bilgisi, ziyaretçiler dahil olmak üzere her iki kategori için de temel bilgiler içerir. Program ayrıca bir çevirmen, ezber için bazı kelime oyunları, dinleme testi, yazma testi ve daha fazlasını içerir. Bu aslında hem İspanyolca öğrenenler hem de gezginler için iyi bir program. İspanyolca öğrenmek için bunu bir dil eğitim programıyla birleştirmenizi öneririz. Bununla birlikte, tek başına bir sözlük և sözlük programı olarak oldukça iyi çalışır. UI biraz sert olsa da.

İspanyolca İngilizce Sözlük:

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


İspanyolca öğrenim uygulamalarının çoğu

Maliyet Serbest / dalgalı

Seçmek isteyebilirsiniz: İspanyolcayı eksiksiz bir dil olarak öğrenmek için fazladan yol kat edin. İspanyolca öğrenim uygulamalarının çoğu sözlükler, çeviri işlevleri, konuşma kılavuzları ve İspanyolca öğrenenler için benzer araçlar içerir. Bunlar genellikle oldukça pahalı çabalardır. Ancak, gerçekten faydalı olan bir yaşam becerisi öğreniyorsunuz. Sadece tatil veya iş gezisi için gerçekten ihtiyacı olanlar, geri dönmek istemeyenler, yukarıda listelendiği gibi bir sözlük veya konuşma kılavuzu seçebilirler. Ancak, geri dönmekle ilgilenenler sadece İspanyolca öğrenmek için fazladan yol kat etmek isteyebilirler.

Sadece İspanyolca öğren - en iyi İngilizceden İspanyolcaya programları


Okuduğunuz için teşekkürler. Bunu dene!

İspanyolcadan İngilizceye bazı harika sözlükleri kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *