Deals

En sevdiğiniz Mobvoi teknolojisinde% 40’a kadar tasarruf edin

Mobvoi Sevgililer Günü İndirimi

Hayatınızdaki bir Mobvoi hayranı için Sevgililer Günü hediyesi almak için biraz geç kalabilirsiniz, ancak teknoloji üreticisinin satışı beklemeye değer. En iyi Mobvoi kulaklıklarında ve akıllı saatlerde yarın geceye kadar% 40’a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Kulaklıklar

Sesten başlayarak, popüler TicPods ANC kulaklıkları sadece 53.99 $ (36 $) fiyatla satılıyor. Aktif gürültü iptali, anahtarlama modu ve hem Siri hem de Google Assistant için destek. Daha üst düzey teklifler arıyorsanız, TicPods 2 Pro% 35 düşüşle 90,99 $ (49 $ indirim) ve Ticpods 2 Pro Plus 104,99 $ (35 $ indirim) düştü.

Diğer bazı kulaklıkların öne çıkan özellikleri:

Ayrıca bakınız: Şubat 2021 için en uygun kulaklık fiyatları

Akıllı saatler

En iyi Mobvoi akıllı saatler de bu satışta temsil edilir ve en büyük tasarruf TicWatch Pro’da bulunur. SOS çağrıları, Cloud Sync ve Google Asistan’da çalışma saatlerini otomatik olarak izleyen güncellenmiş TicMotion ve uyku aktivitelerini otomatik olarak izleyen TicSleep gibi bazı kullanışlı özelliklerle doludur. Yalnızca 159,99 ABD doları (90 ABD doları indirim) sunulmaktadır.

Sunum ayrıca birkaç başka akıllı saati de içeriyor. İşte ilginizi çekenlerden bazıları:

Ayrıca bakınız: Şubat 2021’in en iyi akıllı saat teklifleri

Keşfedilecek daha fazla teklif var, ancak bunlardan yararlanmak için yalnızca 30 saat kaldı. İndirimin tamamını kendiniz için görmek için aşağıdaki parçacığa tıklayın.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *