Apps

Eski favorileri oynamak için Android için en iyi 15 emülatör

Bu, Android için en iyi emülatörlerin bir özelliğidir

Eski konsollar, birçok çocukluğun sevgi dolu ve unutulmaz bir parçasıdır. SNES’ten PlayStation’a kadar çok sayıda harika, ikonik oyun vardı. Bazıları bugünün standartlarına göre hala iyidir. Bu oyunların çoğu, tıpkı eski Final Fantasy oyunları gibi mobil sürümlere sahiptir. Ancak, çoğu yalnızca bu eski konsollarda var. Onları oynamanın başka yolu yok. Emülatörler yardımıyla orijinalleri istediğiniz zaman cihazlarınızda oynatabilirsiniz. Android için en iyi emülatörlere bir göz atalım. Emülatörlerin doğası gereği küçük olduğunu, bazen mükemmel çalışacaklarını ve diğerlerinin çalışmayacağını unutmayın.

Daha fazla oku:


Emülatör görüntüsü:

Maliyet Ücretsiz / 4,99 ABD doları

Citra Emulator, listedeki en son emülatördür. Bu, Nintendo 3DS konsolu içindir. Program, depolama եռն yükleme koşulları, harici denetleyiciler և ve benzeri gibi temel özelliklerin çoğuna sahiptir. Bu aynı zamanda mikrofon, kamera ve hareket kontrol cihazları gibi yerel 3DS özelliklerini de destekler. Premium versiyona sahip olanlar ayrıca bazı kozmetik özellikler, karanlık bir tema, doku filtresi ve diğer bazı öğeler de alıyor. Emülatör çoğu oyunda oldukça iyi çalışır. Yüzlerce başlık ile uyumluluğa sahiptir, ancak hangisinin daha iyi çalışıp hangilerinin işe yaramadığından hala emin değiliz. Bu hala mobil cihazlardaki tek iyi 3DS seçiminiz.

Emülatör görüntü ekranı


ClassicBoy Altın:

Maliyet Ücretsiz / 5,99 ABD doları

ClassicBoy Gold, orijinal ClassicBoy çok oyunculu oyunun halefidir. Bu, PlayStation 1, Nintendo 64, NES, birden fazla Game Boy sistemi, Sega Genesis, Sega CD, Game Gear, Sega Saturn ve daha fazlası dahil olmak üzere aynı konsolları destekler. Ek olarak, emülatör, depolama-yükleme koşulları, donanım kontrolleri, çeşitli ses-video seçenekleri ve daha fazlası gibi temel özellikleri destekler. Premium sürüm, hareketler, kendi kendine yüklemeler, sekmeler ve daha fazlasını ekler. Geliştirici hala bazı erken hatalar üzerinde çalışıyor, ancak zamanla daha iyi ve daha iyi hale geliyor.


Yunus emülatörü

Maliyet Bedava:

Dolphin ilginç bir tarayıcıdır. Bir süre vardı, kaldı, և şimdi geri döndü. Geliştiriciler, bu sefer bir süre korunacağına söz veriyor. Bu, biraz daha iyi Android GameCube և Wii emülatörüdür. Nispeten yüksek kalitede iki sistemden oyun ROM’larını oynamanıza izin verir. Hala aktif geliştirme aşamasında, bu yüzden bazı hatalar var. Depolama եռն yükleme վիճ այլ ve daha fazlası gibi birçok ortak özelliğe sahiptir. Elbette kendi ROM’larınıza ihtiyacınız var. Öykünücü bunları kendi başına sağlamaz. Dolphin Emulator bu makaleyi yazmakta serbesttir. Bu, uygulama daha fazla kararlılık ve iyileştirme elde ettikçe değiştirilebilir.

Android için en iyi emülatörler - yunus emülatörü


DraStic DS emülatörü

Maliyet 4,99 ABD doları

DraStic DS Emulator, Nintendo DS’nin en iyi emülatörlerinden biridir. Depolama yükleri ve sanal yöneticiler gibi temel öğeleri içerir. Ayrıca, DS’nin üstündeki ve altındaki ekranları özelleştirme yeteneğini de içerir. Emülatör ayrıca donanım klavyelerini de destekler. Bunun en iyi yanı istikrar. Oyun ROM’larının çoğu, çok az dezavantajla mükemmel çalışır. Yıllar geçtikçe fiyat düştü. Ücretsiz deneme yok. İade süresi boyunca kontrol ettiğinizden emin olun.

DraStic DS emülatörü Google, Android'deki en iyi emülatörlerin Google Play Store ekran görüntüsü


EmuBox:

Maliyet Bedava:

EmuBox, ClassicBoy’a benzeyen ancak bir dizi başka desteklenen sisteme sahip bir emülatördür. Bu, Nintendo DS, PSX, SNES, Game Boy Advanced ve Color և NES’i destekler. Yük kaydetme koşulları, hızlı hareket işlevi, harici denetleyici desteği ve daha fazlası gibi klasik öykünücü özellikleri gibi kullanımı kolay spor malzemeleri içerir. Daha fazla performans elde etmek için ayarları değiştirebilirsiniz. Bu özellikle alt uç cihazlar için geçerlidir. Şimdilik bu, uygulama satın almadan ücretsiz. Reklam içerir. Reklam kaldırmanın premium bir sürümünü satın almak isterdik, ancak aksi takdirde bu harika olurdu.

EmuBox - android için en iyi nintendo DS emülatörleri


Şuna bir bak:


ePSXe:

Maliyet 3,75 ABD doları

ePSXe, PlayStation’daki en popüler iki emülatörden biridir. Bu biraz daha sadeliğe odaklanıyor. Öykünücü çoğu zaman çalışır. Sadece ROM’unuzu indirin ve gitmeye hazırsınız. Aynı zamanda çok iyi bir sanal klavye özelleştirmesi, donanım denetleyici desteği ve tutma ve yükleme gibi ortak öğeler içerir. Ayarlarını bozmak istemeyenler mutlaka bunu yakalamalı. Bu 3,75 dolar, uygulama satın alma olmadan, ancak ücretsiz bir demo.


FPse:

Maliyet 3,63 ABD doları

FPse, iki popüler PlayStation emülatöründen ikincisidir. Bu daha çok derin kişiselleştirmeye odaklanıyor. Bir dizi ayar, ekleme ve daha fazlası var. Grafiğin daha iyi görünmesini sağlayabilir, çerçeveleri ayarlayabilir և çeşitli diğer şeyleri iyileştirebilirler. Donanım desteği de dahil olmak üzere bazı ortak özelliklere sahiptir. Bir şeyleri parçalamak istiyorsanız, istediğiniz seçenek budur. EPSXe’ye çok benzer şekilde, uygulama içi satın alma olmaksızın nispeten ucuzdur. Bununla birlikte, ücretsiz bir sürüm yoktur, bu nedenle geri ödemeye ihtiyacınız olursa mümkün olan en kısa sürede kontrol edin. Bu daha sofistike, güçlü bir PlayStation emülatörüdür, ePSXe ise çalışan daha basit bir versiyondur.


John NESS և John GBAC

Maliyet Ücretsiz deneme / her biri 4,49 ABD doları

Google Play tarafından geliştirilen John emülatörleri. Gerçekten iyi emülatör uygulamaları yapıyor. Bunlara SNES, NES, Game Boy Advance և Game Boy renk yazılımı dahildir. Her biri kendi konfor kategorisinin en iyilerinden biri olarak kabul edilir. İyi ROM desteği, temel özellikler և hile kodları gibi bazı ekstra eğlenceli şeyler և hızlı aktarım modu ile iyidirler. Hepsinin, her biri 4,49 dolara mal olan seçeneklere sahip ücretsiz sürümleri vardır. Geliştirici, yeni sürümler için klasik öykünücülerin bağlantısını kesti. Bazı insanları rahatsız etti, ancak yeni programlar eskileri kadar iyi.

John NESS, Android için en iyi SNES emülatörlerinden biridir


M64Plus FZ Emülatörü:

Maliyet Ücretsiz / 9,99 $ ‘a Kadar

Nintendo 64, mobil cihazlarda sağlam bir konsoldur. Birkaç öykünücü var, ancak çoğu çalışmıyor veya yarım on yıl içinde güncellenmedi. M64Plus FZ, bu alandaki birkaç yetkin seçenekten biridir. Çeşitli video eklentileriyle (esas olarak uyumluluğu geliştirmek için) – sıradan öğelerle yüksek uyumluluğa sahiptir. Bu, Mupen açık kaynak projesine dayanmaktadır, անում geliştirici her şeyi yapar. Mükemmel değil, ancak neredeyse her güncellemede ilerleme kaydediyor.

M64Plus FZ Emulator 2020'nin ekranında

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


MyBoy և My OldBoy:

Maliyet Her biri ücretsiz / 3,99 – 4,99 ABD doları

MyBoy և My OldBoy sırasıyla Game Boy Advance և Game Boy simülatörleri. Tonlarca özellik ile kendi kategorilerinin en iyilerinden biridir. Bazı özellikler arasında kaydetme / indirme durumu, hızlı aktarım modu, hile kodları, yedekleme dosyalarının Google Drive ile senkronizasyonu vb. Yer alır. Ayrıca oyunları simüle etme konusunda gerçekten iyi bir iş çıkarırlar. Bazı özelliklerden ücretsiz sürümler kaldırılmıştır. Ücretli sürümler tüm özelliklere sahiptir.

Oğlumun android erkek emülatörleri için en iyi oyunu


Daha fazla gör:


Nostalji emülatörleri

Maliyet Ücretsiz / 1,49 – 3,99 ABD Doları

Nostalji emülatörleri Google Play tarafından geliştirilmiştir. Game Boy Color, NES և Game Gear için üç popüler emülatör yapıyorlar. Tümünün özelleştirilebilir sanal denetleyicileri, tutma / yükleme durumları, donanım çalma listesi desteği տարբեր farklı oyun konsolları için farklı özellikleri vardır. Fazladan bir telefonunuz varsa WiFi denetleyici modu bile var. Ayrıca oldukça ucuzlar. En pahalı NES emülatörü 3,99 $ ‘dır. Diğerlerinin her birinin fiyatı 2 dolardan az.


PPSSPP:

Maliyet Ücretsiz / 4,49 ABD doları

PPSSPP şüphesiz piyasadaki en iyi PSP emülatörüdür. En iyi kararlılığı, en iyi ROM desteğini, diğer herhangi bir PSP emülatörünün en iyi özelliklerini içerir. Ek olarak, öykünücü bir dizi ortak öykünücü özelliği içerir. Hala devam ediyor. Bazı oyunlar en yeni cihazlarda bile tam hızda oynamayabilir. Ancak birçok şey için kesinlikle iyidir. Pro sürümünü satın almadan önce ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.


Dönüştürme

Maliyet Ücretsiz / 5,99 ABD doları

Redream, Google Play Store’daki iki nitelikli Dreamcast emülatöründen yalnızca biridir. Diğeri Reicast (Google Play bağlantısı) և aynı zamanda oldukça iyi, ancak Redream biraz daha iyi görünüyor. Yüksek düzeyde uyumluluğa sahiptir – test ettiğimiz tüm oyunları tam hızda sorunsuz şekilde bozar. Tabii ki, 2020 amiral gemisini test ediyoruz, bu nedenle altta bir şeyiniz varsa kilometreniz farklı olabilir. İnsanlar daha eski veya daha düşük cihazlarda Reicast ile daha başarılı görünüyor, bu nedenle hangisinin sizin için daha iyi olduğunu görmek için ikisini de deneyebilirsiniz.

Resmi dönüştürün

Kredi: Eo Hintçe / Android İtibarı:


RetroArch:

Maliyet Bedava:

RetroArch, en eşsiz emülatörlerden biridir. Bir grup farklı konsolu taklit etme yeteneğine sahiptir. Uygulamanın kendisi bir emülatördür. İnsanlar program içinde çalışan çekirdekleri indirirler. Her çekirdek farklı bir konsoldur. İlk başta öğrenmek biraz zor. Bununla birlikte, çoğu emülatör çekirdeği son derece iyi çalışır. Bu, çeşitli uygulamaları indirmek istemeden birden fazla konsolu taklit etmeyi sevenler için harika bir seçenektir. Tamamen ücretsizdir, özelliklerle dolu vb.


Robert Broglia Emülatörleri

Maliyet Ücretsiz / her biri 2,99 – 7,99 ABD doları

Robert Broglia, Google Play’in geliştiricisidir. Cep telefonunda en popüler sabit emülatörlerden bazıları var. Desteklenen paneller şunlardır: SNES, Game Boy Advance, Game Boy Color, NES, Commodore 64, Sega CD, Master Drive, Neogeo, Atari 2600, MSX, NeoGeo Pocket, TG16 vb. Evet, bu oldukça uzun bir liste. Commodore 64 emülatörü muhtemelen sınıfının en iyisidir ve gerisi kesinlikle oradadır. Herkesin, tüm özelliklerin kilidini açan ücretsiz bir denemesi vardır. Hepsi bir emülatörden bekleyeceğiniz tüm temel özelliklere ve bazı özel panel özelliklerine sahiptir.

GBC.emu - android için en iyi emülatörler


Okuduğunuz için teşekkürler. Şuna bir bak:

En iyi Android emülatörlerinden birini kaçırırsak, yorumlarda bize bildirin. En son Android uygulaması oyun listelerimize göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *