Deals

Etkileyici Dell XPS 2’si 1 arada 9310 dizüstü bilgisayarda bugün% 20’ye kadar tasarruf edin

Dell XPS 2'si 1 Arada 9310 Dizüstü Bilgisayar Amazon Anlaşması

Harika bir dizüstü bilgisayar için iyi bir bütçeniz varsa, bugün tetiği çekmek için iyi bir gün. Amazon’un şu anki flaş satışı, daha önce perakende satışta 1.700 dolardan daha az olmayan Dell XPS 2’si 1 arada 9310’da. Bu ultra yüksek kaliteli arabayı bugün 1.439 $ (361 $ indirim) karşılığında satın alabilir ve heyecan verici bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Ucuz değil ama bu modelin özellikleri çılgınca. 11. nesil Core i7 işlemci, 32 GB (evet, üç veya iki) LPDDR4x RAM ve 512 GB SSD ile tamamlanmaktadır. Oyun oynamak da dahil olmak üzere çok fazla iş yapmaktan daha fazlasını yapar – en yeni XPS modellerinden yeni Intel Iris Xe grafikleri, kelimenin tam anlamıyla bir oyun değiştiricidir ve ince ve hafif dizüstü bilgisayarlara gerçek oyun yeteneği kazandırır.

Ayrıca bakınız: CES 2021’de duyurulan en iyi yeni dizüstü bilgisayarlar

En sevdiğiniz yayın servisini iade etmek istiyorsanız Dell XPS 2’si 1 arada 9310’un 13,4 inç InfinityEdge FHD Plus ekranı çadır moduna geçirilebilir. 14 saatlik pil ömrü, bir gün boyunca prizden uzakta iç mekanda kalmanız anlamına gelir ve her şey yalnızca 2,9 lb ağırlığındadır.

Bu, Amazon’da şu ana kadar ülke mili başına en düşük fiyat ve% 20 gerçek bir indirimle oynuyor. Doğrudan Dell ile karşılaştırılabilen modellerin fiyatı, üreticinin kendi tasarrufuna bağlı olarak 1.800 ila 2.200 ABD Doları arasında değişmektedir.

Bu arabayı daha çok sevmeniz gerekiyor, ancak anlaşmanın bu gece sona ereceği için araştırmak için fazla zamanınız yok. Kontrol etmek için aşağıdaki widget’a tıklayın veya dizüstü bilgisayar satış merkezimizde tüm bütçeler için daha fazla dizüstü bilgisayar teklifi bulabilirsiniz.

Dell XPS 2’si 1 arada 9310 dizüstü bilgisayar

İnce ve güçlü Dell XPS 2’si 1 arada 9310’u şimdiye kadarki en düşük fiyata satın alma şansınızı kaçırmayın.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *