News

Facebook kesinlikle satın alacağınız akıllı saat üzerinde çalışıyor

akıllı saat huami amazfit t rex bilek kayışı 2

  • Yeni bir rapora göre, işte Android tabanlı bir Facebook akıllı saat olabilir.
  • Android’in saati tedarik edeceği neredeyse kesin olsa da, bunun işletim sistemi takmak anlamına gelip gelmediği net değil.
  • Görünüşe göre Facebook, giyilebilir ürünler pazarına daha derinlemesine dalmak istiyor ve sonunda işletim sistemi ile çalışan ev yapımı ürünlere sahip olmak istiyor.

Yeni bir rapora göre bilgiFacebook gizlice bir akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir. Onunla konuşan isimsiz kaynak (lar) bilgi duyurulan bu cihazın Android işletim sistemi ile birlikte gönderileceğini söylüyor.

Benzer: Şimdi satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatler

Piyasadaki diğer akıllı saatlerde olduğu gibi, sağlık takibi, mesajlaşma ve fitness özelliklerine sahip olacaktır. Ancak, Wear OS ile bir platform olarak gelip gelmeyeceği belli değil. Genellikle, Android’in giyilebilir bir cihaza dahil edilmesi Wear OS’yi önerir, ancak burada durum böyle olmayabilir.

bilgi Facebook’un da donanım cihazları için kendi işletim sistemi üzerinde çalıştığını iddia ediyor (daha önce duymuştuk). Bu ev yapımı işletim sisteminin gelecekteki kıyafetleri şirketten tedarik etmesi mümkündür.

Facebook’ta bir akıllı saat: Kim satın alır?

Facebook’un karşılaştığı sorun tüketici güvenidir. Google’ın düzenleyiciler üzülmeden Fitbit’i satın alması oldukça zor. Facebook’ta tüketici sağlık verilerini izleyen ve ardından bu verileri korumak söz konusu olduğunda korkunç bir geçmişi olan bir şirketin eline veren bir akıllı saatin cevabının ne olacağını hayal edebilirsiniz.

Ancak Facebook, gizlilik savunucuları tarafından benzer bir protesto alan akıllı bir ekran yayınladı. Ancak, söyleyebileceğimiz kadarıyla, bu ürün hala yeterince iyi satıyor ve Facebook’un fişini çekmemiş. Belki akıllı bir saat gerçekçi değildir.

Lütfen bekle..Anket yükleniyor

Aynı şekilde Facebook’un Oculus marka VR kulaklıkları da oldukça popüler. Teknik olarak giyim kategorisine girerler (akıllı saatten büyük ölçüde farklı olsalar da). Facebook’un bir akıllı saat ile diğer gelecek giyim araçlarını Oculus markası altında birbirine bağlaması olasıdır ve bu, tüketici korkularını yatıştıracaktır.

Buna ne olacağını zaman gösterecek. Facebook’ta bir akıllı saat satın alıp almayacağınızı öğrenmek için yukarıdaki anketimize yanıt verin ve ardından aşağıdaki yorumları tıklayın.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *