News

Garmin Enduro güneş enerjisi ile şarj ile başladı, 80 günlük pil ömrü

Garmin Enduro akıllı saat

  • Garmin, profesyonel sporcular için oluşturulan Enduro akıllı saatini piyasaya sürdü.
  • Giyilebilir cihaz, güneş enerjisiyle şarj ile 80 güne kadar 70 günlük bir pil ömrüne sahiptir.
  • Ayrıca, fitness takibinin tüm temel özelliklerinin yanı sıra gelişmiş egzersiz ölçümlerini de içerir.

Garmin, belirli kullanımlar için tasarlanmış mükemmel fitness saatleri üretmesiyle bilinir. Bazıları koşu için tasarlanmıştır, bazıları oyuncuları çeken özellikler sunar ve bazıları hemen hemen her şeydir. En son sürümü, ultra koşucular ve bisikletçiler gibi dayanıklılık sporcuları için tasarlanmış çok sporlu bir akıllı saat olan Garmin Enduro’dur.

Kaplama, tam şarjla 70 güne kadar pil ömrü vaat ediyor. Günde en az üç saat güneşte olduğunuzu varsayarak, saatin solar şarj kabiliyetleri ile 80 saate kadar uzatabilirsiniz.

Bu, solar şarj özelliğine sahip ilk Garmin akıllı saati değil. Daha önce giyilebilir cihazlarda da bir özellik gördük
Garmin Instinct Solar ve Fenix ​​6 Pro Solar.

Bisikletçiler için uygun olan Garmin Enduro, yokuş, mesafe ve irtifa kazancı dahil olmak üzere mevcut ve gelecekteki tırmanışlar hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar. Ayrıca dağ bisikletçileri için iz zorluğunu tahmin eden çakıl ve akış ölçümleri sağlar.

Profesyonel koşucular için akıllı saat, yardım istasyonlarında harcanan zamanı kaydetmek için bir mola zamanlayıcı özelliğine sahip özel bir Ultrarun yöntemine sahiptir.

Dirençli sporcuların antrenman seansları arasında dinlenmeleri önemli olduğundan, Garmin Enduro’nun entegre bir dinlenme danışmanı vardır. Uyku ve diğer sağlık verilerine göre bir sonraki antrenmandan önce gereken dinlenme süresini önerir.

Genel sağlıktan bahsetmişken, akıllı saat bir kalp atış hızı sensörü, kandaki oksijen seviyelerini ölçmek için bir nabız oksimetresi, uyku takibi ve enerji seviyelerini ölçen özel Garmin Vücut Pili özelliği içerir. Ayrıca entegre bir GPS alırsınız.

Garmin Enduro’nun fiyatı ve bulunabilirliği

Tabii ki, tüm bunlar ucuza gelmiyor. Garmin Enduro, seçtiğiniz modele bağlı olarak sizi 799 ila 899 $ arasında herhangi bir yere geri götürecektir. Bir akıllı saat satın almakla ilgileniyorsanız, şimdi aşağıdaki düğmeyi tıklayarak bunu yapabilirsiniz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *