Deals

Microsoft Surface Duo’yu 400 dolara edinin

Microsoft Surface Duo Amazon Anlaşması

Katlanabilir telefon mu yoksa mini tablet mi? Microsoft Surface Duo ilginç bir cihaz, ancak Eylül ayında satışa çıktığında, 1.400 dolarlık perakende satışları birçok kişiyi endişelendirdi. Bu nedenle, fiyatın birçok perakendeciden 999.99 $ ‘a (400 $) düştüğünü görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu, satış fiyatından yaklaşık% 30 indirim ve bir süredir gördüğümüz en düşük fiyat.

Ayrıca bakınız: Alabileceğiniz en iyi katlanır telefonlar

Surface Duo, bu özelliklerden ötürü olmasa da pazarı fırtınaya kapmadı – Snapdragon 855 işlemci ve 6 GB RAM ile donatılmıştır. Bu, Microsoft’un yeni bir zemin oluşturmaya çalıştığı için daha fazla kimlik ve bazen de yazılım eksikliğinden kaynaklanıyor. Ekran iyi. Menteşe nedeniyle gerçek bir katlanabilir değil, ancak aynı anda iki uygulamayı çalıştırmak için 8.1 inç AMOLED ekran veya çift ekran olarak kullanılabilir. Netflix ve Facebook gibi aynı anda iki yer iminiz varsa çok kullanışlıdır.

Adına rağmen Windows üzerinde çalışmak yerine Android ile çalışan bir cihaz olduğunu hatırlayın. Henüz çay içmemiş olabilirsiniz ama bu fiyat noktasında kesinlikle farklı bir bakış açısı var. Daha fazla belleğe ihtiyacınız varsa, 256 GB seçeneği aynı tasarrufu görür. 1.099.99 $ (400 $ indirim) sunulmaktadır.

Sözleşmeyi kendiniz kontrol etmek için aşağıdaki widget’ı tıklayın. Telefon teklif merkezimizde daha muhteşem teklifler yapabilirsiniz.

Microsoft Surface Duo

Telefon mu yoksa mini dizüstü mi olduğundan emin değiliz, ancak kesinlikle çok ilginç bir fikir! Çok yönlü bir menteşe ile birbirine bağlanan iki ekranla, gökyüzü bu Android destekli cihazın yapabileceği sınırdır.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *