News

Oppo “X 2021” hareketli telefon pratik incelemeye geçiyor

  • Daha önce piyasaya sürülen Oppo heyecanlı telefon, Fransız YouTuber Brandon LeProktor tarafından uygulamalı bir incelemeye sahip.
  • Oppo X 2021 olarak bilinen konsept cihazı ilk kez gerçek hayatta kullanımda görüyoruz.
  • LeProktor, telefonun nasıl açılıp geri döndüğünün yanı sıra çeşitli diğer özellikleri gösterir.

Şimdiye kadar, Oppo’nun en son “X” konsept telefonu hakkında bildiğimiz tüm bilgiler dijital olarak yerleşik sunumlar ve görüntülerden elde edildi. Ancak şimdi, sadece cihazın gerçekçi bir versiyonuna ilk bakışta değil, aynı zamanda sekiz dakika içinde tam bir pratik incelemeye sahibiz!

Benzer: LG Rollable: Döner telefon hakkında bildiğimiz her şey

YouTuber Brandon LeProktor sayesinde artık Oppo sarılı telefonu tüm ihtişamıyla görebiliyoruz. Açıkçası harika görünüyor. LeProktor videosu (Fransızca) telefonun nasıl döndüğünü ve çıktığını gösterir. Ayrıca, yazılımın uzatıldığında veya geri çekildiğinde nasıl değiştiğini de gösterir. Diğer bazı özellikleri de tartışıyor.

Yukarıdaki videoyu yansıttık. Ancak Oppo daha da taciz etme fırsatı bulamadan bu videonun telefonla ilgili verdiklerinden dolayı bir noktada kaldırılması çok olası. Böyle bir durumda, telefonun nasıl çalıştığına iyi bir bakış için aşağıdaki GIF’e bakın.

Oppo sarılı telefon harika görünüyor

Oppo X 2021 Döndürülebilir

Sarılı Oppo’nun ne kadar iyi açılıp kapanacağına dair herhangi bir şüphe varsa, video çok sessiz olacağını açıkça gösteriyor. LeProktor yan tuşa basarak videoda telefonu birkaç kez açar. Tereyağı kadar kolay ve yumuşak görünüyor.

Tabii ki, telefonun görünüşü sadece bir yönü. Yazılım, renkli işletim sisteminde düzenli görünüyor. Ancak, dönen ekranla ilgili bazı yeni püf noktaları var. Örneğin, simgeler ekran göründüğünde kendilerini yeniden yapılandırırlar ve tarayıcı içindeki metin gibi şeyler daha büyük ekrana uyum sağlamak için hareket eder.

LeProktor, videonun çoğunu telefonla ilgili soruları yanıtlayarak geçirir. Bunun sadece bir konsept telefon olduğunu doğruladı, bu nedenle açıklanacak fiyatlandırma detayları yok. Ayrıca selfie kamerası veya IP derecelendirmesi olmadığını da onaylıyor. Ancak bu bir konsept / prototip olduğu için telefonun gelecekteki bir ticari versiyonunun farklı özelliklere sahip olması mümkün.

LG’nin de buna benzeyen dönen bir telefonu var. Bununla birlikte, LG cep telefonu sektörünün tamamı şu anda unutuluyor, bu yüzden Oppo onu yumruk atabilir.

Telefon hakkında ne düşünüyorsun? Rollable’lar konusunda heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi duymamıza izin verin!

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *