Reviews

Philips SmartSleep Işık İncelemesi: Gün Doğumu Çalar Saat

Eskiden çok ucuz bir çalar saatim vardı. Uyumsuz kulak delme çığlığı, sabahın erken saatlerinde yaşanan kabusların malzemesi oldu. Sonra bir gün, gerçekten kalkmak ve parlamak istiyorsam, tam anlamıyla güneşe çıkmama yardımcı olacak bir çalar saate ihtiyacım varmış gibi geldi bana.

Bu Philips SmartSleep uyandırma ışığı incelemesidir.

Ayrıca bakınız: En iyi akıllı ampuller

169 0,95

Philips SmartSleep bağlı uyku ve alarm ışığı

Desa 50 $ .04

Şimdi satın al

Philips SmartSleep bağlı uyku ve alarm ışığı Şimdi satın al

Desa 50 $ .04 169 0,95

Philips SmartSleep Işık İncelemesi: Nedir?

Gün ışığında günbatımında Philips SmartSleep Light

Kredi: Kris Carlon / Android Kurumu

Philips Smart Connect Uyandırma Işığı, en temel anlamıyla sizi nazikçe ve doğal bir şekilde uyandırmak için ışığı kullanan bir çalar saattir. Ancak basit bir ışık terapisi aracından çok daha fazlasıdır. Philips, nefes egzersizleri, doğa sesleri, çevre kontrolü, uyku takibi ve daha fazlası gibi ek özelliklerle “wellness” açısını gerçekten uç noktalara taşıyor. Hatta bir yatak odası hoparlörü ve telefon şarj cihazı olarak da kullanabilirsiniz.

Daha fazla oku: Ev ofis aydınlatma kılavuzumuz

Ne iyi?

Philips SmartSleep Işık modu etkinleştirildi

Kredi: Kris Carlon / Android Kurumu

Philips SmartSleep Light hakkında sevdiğiniz birçok şey var. İyi düşünülmüş özellik setinden uyku kalitesini ve genel sağlığı iyileştirmeye yönelik ilham verici güven onaylarına kadar, yatma vakti için her derde devadır.

Geceleri, yatağa hazırlanırken hafif veya sesli nefes egzersizleriyle rahatlayabilirsiniz. Daha sonra, sapma zamanı geldiğinde rahatlatıcı bir gün batımı efektini etkinleştirmeden önce bunu bir okuma lambası olarak kullanabilirsiniz.

Philips SmartSleep Işık her derde deva yatıştırıcı bir uyku uykusudur.

Ses rahatlamanıza yardımcı oluyorsa, kıyı boyunca akan dalgalar veya hafif yağmur da dahil olmak üzere rahatlatıcı müzikler eşliğinde uykuya dalabilirsiniz. 3,5 mm yardımcı kablo kullanarak kendi sesinizi de çalabilirsiniz.

Philips SmartSleep Light akıllı telefona bağlı yakın çekim

Kredi: Kris Carlon / Android Kurumu

Gecenin bir yarısı kalkarsanız, yumuşak turuncu bir gece lambası açmak için ışığın üstüne dokunun. Çifti uyandırmadan veya duyuları çok fazla uyarmadan görmek yeterlidir.

Sabah, özelleştirilebilir bir gün doğumu efekti ve doğanın sesleri ile nazikçe uyanacaksınız. Özellikle sonbaharın alacakaranlığında çalan bir alarm yerine hafif kısılmış bir ışıkla uyanmayı çok sevdim. Yavaş bir ışık değişimiyle uyanmak çok daha doğal ve canlandırıcıdır. Gerçekten bütün sabah hissediyor.

Philips SmartSleep ışık ekranı

Kredi: Kris Carlon / Android Kurumu

Daha neşeli bir güne başlamayı tercih ederseniz, en sevdiğiniz radyo istasyonuyla uyanabilirsiniz. Gerçekten olmanız gereken bir yeriniz var mı? Kesinlikle uyumayacağınız daha geleneksel bir yedekleme alarmı kurabilirsiniz. Ekli uygulamada tümü tamamen özelleştirilebilir 16 adede kadar alarma sahip olabilirsiniz.

AmbiTrack sensörleri, yatak odasının sıcaklık, nem, ses ve ışık seviyelerini kaydeder.

AmbiTrack sensörleri, yatak odasının sıcaklık, nem, ses ve ışık seviyelerini kaydeder. Bu, iyi bir gece uykusu geçirmek için en uygun koşullardan yararlanmanızı sağlayacaktır.

SleepMapper uygulaması, ışık yoğunluğu, uyku zamanı sırasında uyku izleme, alarm ve ışık süresi, gün batımı renk şemaları, Google Fit senkronizasyonu ve alarmlar, rahatlama egzersizleri ve gün batımı / salatalar için ses seçimleri gibi her şeyi kontrol etmenize olanak tanır. (Not: Telefonla eşleştirilmemiş veya AmbiTrack sensörleri içeren çevrimdışı bir sürüm de vardır).

İlişkili: Satın alabileceğiniz en iyi uyku hayranları

O kadar iyi olmayan ne?

Philips SmartSleep ışık bağlantı noktaları

Kredi: Kris Carlon / Android Kurumu

Uygulama aracılığıyla ek doğa sesleri indirmenin mümkün olmasını dilerdim. Umarım her gün aynı orman dalgasını veya seslerini duymaktan sıkılırım. RelaxBreathe kurulumu üzerinde iyi bir ekstra kontrol (örneğin, kutu solumasına veya asimetrik solunum egzersizlerine daha kolay uyum sağlamak için) harika olurdu.

3,5 mm kablo ile Philips SmartSleep Light hoparlörü kullanarak harici bir kaynaktan müzik çalabilseniz de, parçaları veya uyku şarkılarını ışıkta indirebilmek (veya Bluetooth ile çalabilmek) iyi bir fikirdir. Işıkta bir USB-A bağlantı noktası var, ancak yalnızca şarj etmek için.

Philips SmartSleep Light İncelemesi: Satın Almalı mıyım?

Philips SmartSleep net akşam

Kredi: Kris Carlon / Android Kurumu

Geleneksel ses tabanlı alarmınızdan yorulduysanız ve yorulduysanız ve ışıkla daha doğal bir şekilde uyanmak istiyorsanız, Philips SmartSleep Light sağlam bir yatırımdır. Bu özellikle kış yaklaştıkça ve günler kısaldıkça geçerlidir. Ucuz değil, ancak içerdiği tüm ekstra özellikleri kullanmayı planlıyorsanız buna değer. Normal bir çalar saatle bir daha asla duyularıma vurmayacağım.

Basit bir alarm ışığının hemen arkasındaysa, daha az zil ve ıslık içeren daha ucuz bir şey bulabilirsiniz. Bununla birlikte, uyku-uyanma döngülerinizi yeniden canlandırmak için birçok ekstra özelliğe sahip gelişmiş bir ışık tabanlı alarm istiyorsanız, Philips Smart akıllı uyandırma lambasının yenilmesi zordur. İlk kuşlar gibi davranın ve satışa çıktığında hızlı davranın.

Philips SmartSleep bağlı uyku ve alarm ışığı Gün doğumunuzu ve gün batımınızı özelleştirin

Geleneksel bir çalar saatin aksine, Philips SmartSleep alarm ışığı, benzersiz bir ışık ve ses kombinasyonu kullanarak sizi daha doğal bir şekilde uyandırmak için tasarlanmıştır.


Daha fazla inceleme için Android Kurumu, en son cihaz testlerini ve analizlerini doğrudan gelen kutunuza almak için aşağıdan kaydolun.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *