Deals

Razer Kishi, 66 $ ‘dan en yeni ve en düşük fiyatlı (% 17 indirimli)

Razer Kishi Amazon Anlaşması

Android için bu Razer Kishi, mobil oyuncular için tam anlamıyla bir oyun değiştiricidir, ancak perakende fiyatının 80 dolara düştüğünü nadiren görüyoruz. Bugün bizi Amazon’un şimdiye kadar görülen en düşük fiyatı 66,16 dolardan (% 17 indirimli) sunduğunu söyledi.

Muhtemelen, bu anlaşma dikkatinizi çekerse, Razer Kishi’den daha fazla haberdar olursunuz. Aksi takdirde, tam incelememizde daha fazlasını öğrenebilirsiniz, ancak aslında Android telefonunuzu Nintendo Switch tarzı bir el konsoluna dönüştürebilen evrensel bir oyun kumandasıdır. İster Xbox Game Pass Ultimate, ister Stadia veya başka bir hizmette olsun, Kishi, mobil oyunlar için önemli bir gelişmedir.

Daha fazla oku: Razer Kishi Xbox Edition: Telefonunuzda Xbox oyunlarını oynamanın en iyi yolu

Razer Kishi, telefonunuza USB-C bağlantı noktası üzerinden bağlanır. Denetleyicinin esnek tasarımı sayesinde çoğu Android telefonu uzatır ve sıkıştırır. Bu aslında belirli modellerle uyumlu olmaktan ziyade cihazınızın boyutlarına uyan bir durumdur, ancak emin değilseniz Razer web sitesinden özellikleri öğrenebilirsiniz. Kullanılmadığında, yolunuzu açmak için cep boyutunda bir bloğa kadar katlanır.

Bu sözleşme herhangi bir zamanda sona erebilir, bu nedenle aşağıdaki pencere aracını kontrol edin.

66 $ 0,16

Android için Razer Kishi

Hatırlamak 13 ABD doları 0,83

Şimdi sahip ol

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *