News

Redmi K40, 500 $ ‘dan başlayan fiyatlarla gelecek ay geliyor (Güncelleme)

Redmi K20 Pro elinizin altında

  • Redmi, Redmi K40’ın geleceğini doğruladı.
  • Ayrıca yeni telefonun 2,999 yuan başlangıç ​​fiyatına sahip olacağını da belirtti.

Güncellenme tarihi: 22 Şubat 2021 (12:30 AM ET): Redmi GM Lu Weibing, Weibo’da K40 ekranı hakkında daha ayrıntılı bilgi verdi ve bunun Samsung E4 AMOLED ekrana sahip ilk “düz ekran” (yani düz) gemi olacağını söyledi.

Yönetici, E4 ekranların önceki E3 AMOLED teknolojisine kıyasla daha yüksek ekran parlaklığı, daha iyi güneş ışığı görünürlüğü ve daha düşük güç tüketimi sunduğunu belirtiyor. Redmi K40 serisindeki tüm telefonların düz ekran sunup sunmayacağı belli değil ancak lansmanın ne zaman gerçekleşeceğini Perşembe günü öğreneceğiz.

Orijinal makale: 11 Ocak 2021 (02:00 ET): Redmi K serisi, 2019’da Redmi K20 Pro ile başlayan ve 2020’de Redmi K30 Pro ile devam eden Xiaomi alt markasının ana ailesidir. Şimdi alt marka Redmi K40’ın gerçekten geleceğini doğruladı.

Redmi ve genel müdür Lu Weibing, Weibo’da Redmi K40’ın önümüzdeki ay geleceğini doğruladı, ancak fiyatların 2.999 yuan’dan (3.463 $) başlayacağını açıkladı. Aşağıdaki gönderinin ekran görüntüsüne bakın.

Lu Weibing Weibo Redmi K40

Fiyat, geçen yıl Redmi K30 Pro’nun Çin fiyatı ile uyumlu olduğu ve 3.999 yuan’dan (17.617 $) daha ucuz olduğu anlamına geliyor. K40’ın fiyatı kesinlikle Çin pazarı için, bu yüzden sağlam bir fiyat bekliyoruz küresel pazarlar söz konusu olduğunda artar.

Weibing’in ortaya çıkardığı Redmi K40’ın diğer detayları arasında 4.000 mAh’den büyük bir batarya boyutu ve Snapdragon 888 işlemci yer alıyor.Başka bir deyişle, bir sonraki telefonun beygir gücü açısından tam bir amiral gemisi olacağı kesin.

Lütfen bekle..Anket yükleniyor

Makine çevirisine göre Redmi, yeni telefonun “en pahalı doğru ekran” cihazı olabileceğini de iddia ediyor. Bu, kavisli ekranlı cihazla karşılaştırıldığında muhtemelen en pahalı düz ekranlı telefon anlamına gelir. Övünmek garip bir şey gibi görünüyor, ancak Redmi sözde düz ekranlı telefonların bile premium olabileceği gerçeğini eve getirmeye çalışıyor.

Akıllı telefonunuzda düz ekran mı yoksa kavisli bir ekran mı tercih edersiniz? Yukarıdaki anketi doldurarak bize bildirin!

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *