News

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e Güncelleme Merkezi

Samsung Galaxy S10 Plus

Güncelleme: 16 Şubat 2021 (12:08 AM ET): One UI 3.0’ın kararlı sürümü, geçtiğimiz ay Avrupa’da Galaxy S10 telefonlarının kilidini açmak için yayılmaya başladı. Bunu, geçen hafta ABD’de cep telefonu sürümlerinde bir güncelleme izledi.

Şimdi, Samsung Galaxy S10’un en son güncellemesi ABD’de kilitsiz cihazlarda açılıyor. SamMobileGüncelleme, G97xU1UEU4FUA4 donanım yazılımı sürümünü taşır. Android 11 ile birlikte, daha önce çıkan taşıyıcı sürümüyle aynı Android 2021 güvenlik yamasını da içermelidir.

Güncellemenin önemli olabileceğini unutmayın, bu nedenle telefonlarınızda yer açmak için biraz yer açmaya başlayın.

Telefonunuzda Samsung Galaxy S10 güncellemesini kontrol etmek için şu adrese gidin: Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve yükle.


Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus ve Samsung Galaxy S10e güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada, en son Galaxy S10, S10 Plus ve S10e güncellemeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi, mevcut sürümleri ve gelecekteki güncellemelerin ne zaman geleceğini bulacaksınız. (Not: Galaxy S, S Plus ve S telefonları genellikle güncellemelerini aynı anda alır.

Samsung Galaxy S10 Serisi 2019’un en iyi ailelerinden biri şimdi 2020’nin en iyi anlaşması.

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus, alabileceğiniz en etkileyici gemilerden bazıları. Üst düzey güç, kablosuz şarj, su geçirmezlik ve 3,5 mm bağlantı noktası arasında bu telefonların herkes için bir özelliği var.

Galaxy S10, S10 Plus ve S10e’yi güncelleyin

  • Mevcut kararlı sürüm: Android 11
  • Galaxy S10, S10 Plus ve S10e Android 12 alacak mı? İşaretler evet gösteriyor, ancak garanti yok

Galaxy S10, S10 Plus ve S10e, Android’in en son sürümü olan Android 9 Pie ile piyasaya sürüldü. Gelecekte, çoğu büyük Android telefonla uyumlu iki büyük güncelleme almaları bekleniyor.

Almanya’daki kullanıcılar (beta programına katılmayanlar dahil) 28 Kasım’da Android 10’un sabit güncellemesini aldı. Android 10, 16 Aralık’ta Verizon, Sprint, T-Mobile ve AT & T’de S10 serisinde piyasaya sürüldü. Şu anda, güncelleme birçok Kanadalı taşıyıcıya da yayıldı. ABD tarafından kilidi açılan modeller güncellemeyi 23 Aralık’ta aldı.

Samsung, phablet hattının piyasaya sürülmesinden hemen sonra Samsung Galaxy S10 ailesine bir dizi Note 10 özelliği ekledi. Ardından 8 Kasım 2019’da Güney Koreli firma S serisi telefonlarında Note 10’a daha da fazla işlevsellik getirdi.

Galeri uygulaması, kedi fotoğraflarını görüntülemek için “kedi” gibi anahtar kelimeler kullanarak resimleri arayacak şekilde güncellendi. Samsung ayrıca akış uygulamaları içinde içerik bulan gelişmiş bir cihaz araması ekledi. Kullanıcıların bir grup bağlı cihazı kontrol etmesine izin vermek için Hızlı Panel’e bir Medya ve Cihazlar düğmesi de eklendi.

Eğlenceli ama aptalca AR Doodle kamera modunun yanı sıra, geçişi yapacak diğer tek Note 10 özelliği, kullanıcıların bir PC veya Mac’e bağlandığında videoları dinamik olarak düzenlemesine izin veren bir Samsung Dex modifikasyonuydu. Tüm değişiklikleri içeren resmi blog yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 cihazları, Şubat 2020’nin sonunda güvenlik yamasının topraklarını görmeye başladı. Google’ın Pixel telefon serisi bile güncellemeyi bu kadar erken almadı.

Nisan ayında Samsung, daha önce belirli Galaxy S10 telefonlarında piyasaya sürülen Galaxy S20 kamera özelliklerinin artık Kanadalı cihaz varyantlarında da mevcut olduğunu duyurdu. Yeni özellikler arasında Tek Çekim Modu, Gece Hyperlapse, kişiselleştirilmiş filtreler, Pro Video Modu ve daha fazlası bulunur. Güncelleme ayrıca yeni Hızlı Dağıtım ve Müzik işlevini de tanıttı. Hızlı Paylaşım, Galaxy S10 kullanıcılarının fotoğrafları, videoları ve diğer büyük dosyaları yakın kişilerle kolayca paylaşmasına izin verirken, Müzik Paylaşımı başkalarının müziklerini Galaxy S10’unuza bağlı Bluetooth cihazlarında çalmasına olanak tanır. Yeni kamera özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Samsung, One UI 2.5 güncellemesini Eylül ayında Almanya’daki kullanıcılara dağıtmaya başladı. Yaklaşık 963 MB ağırlığındaki güncelleme, Galaxy Note 20 serisinde ilk kez ortaya çıkan özellikleri beraberinde getirdi.Buna, kullanıcıların telefonun masaüstü ortamını Miracast destekli ekranlara atmasını sağlayan Wireless Dex de dahil.

Firma daha sonra Aralık 2020’de One UI 3.0 beta güncellemelerini kullanmaya başladı (saat / saat: SamMobile), Asya, Avrupa ve Hindistan gibi ülkelere iniş.

Ocak ayının başlarında, One UI 3.0’ın kararlı sürümü İsviçre’deki cihazlara çarpmaya başladı.

İlginç bir şekilde, hala beta güncelleme kanalındakiler için Samsung, Ocak ayı başlarında kullanıcılar için başka bir beta One UI 3.0 yayınladı. Yayın öncesi etiketine rağmen güncelleme, ekran üstü parmak izi sensörünün hızı ve güvenilirliği, ekranın altından kayan hareketlerin hassasiyeti ve yavaş çekim modunda “başarısız” kayıtlar dahil olmak üzere bir dizi ayarlama getirdi. videonun.

10 Şubat 2021’de, One UI 3.0’ın kararlı sürümü T-Mobile ve AT & T’deki markalı cihazlara yayılmaya başladı ( TelefonArenaGüncelleme ayrıca Ocak 2021 Android güvenlik yamasını da taşıdı.

Samsung Galaxy S10 / S10 Plus / S10e güncelleme durumu Android 10 Android 11
AT&T Evet TBA
Sprint Evet TBA
T mobil Evet TBA
Verizon Evet TBA
engellenmemiş Evet TBA
Kilitli Uluslararası TBA TBA

Yorumlarda hangi Galaxy S10 güncellemesini salladığınızı bize söyleyin ve sahip olmadığımız bir OTA gördüyseniz, bize bildirin!

Ayrıca oku: Samsung Galaxy S10 serisi 150 $ ‘lık büyük bir fiyat düşüşü elde etti

Başka bir cihaz güncellemesi mi arıyorsunuz? Android 9 Pie ve Android 10 güncelleme izleyicilerine göz atın.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *