News

Snapdragon 888 ile Realme GT 5G 4 Mart’ta piyasaya sürülecek

Realme X50 Pro 5G logosu

  • Realme, Snapdragon 888 uzay aracının lansman tarihini açıkladı.
  • Telefon, daha önce söylentilere göre Realme Race takma adıyla karşılaştırıldığında Realme GT 5G olarak adlandırılıyor.

Realme, Snapdragon 888 botu başlatma niyetini açıklayan ilk firmalardan biriydi ve telefonun en uzun süre Realme Race olarak adlandırılması bekleniyordu. Ancak şirket şimdi de cihazı Realme GT 5G olarak piyasaya süreceğini açıkladı.

Telefon 4 Mart’ta Çin’de piyasaya sürülecek ve büyük olasılıkla yakında yurtdışına çıkacak. Realme daha önce amiral gemisinin hızlı 125W şarj ve 6.8 inç 160Hz ekrana sahip büyük bir 5.000 mAh bataryaya sahip olacağını doğruladı. 120Hz ekranlı başka bir varyant da olabilir.

Sızdırılan diğer özellikler arasında bir ekran parmak izi sensörü, 12 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve Realme UI 2.0 ile Android 11 yer alıyor. Görüntüler için telefonun 64MP ana kameralı bir kamera konfigürasyonuna sahip olması bekleniyor.

Realme GT TENAA'nın listesi

RXM2202 model numaralı bir Realme telefonunun görüntüleri yakın zamanda Çin düzenleme sitesi TENAA’da yayınlandı. Cihazın arkasında GT markası yer alıyor ve ekranın sol üst köşesinde bir matkap deliği bulunuyor. Ayrıca büyük bir dikdörtgen kamera muhafazası da görebilirsiniz, ancak orada kaç sensör olduğunu söylemek zor.

Güvenilir Dijital Sohbet İstasyonu muhbirine göre, telefonun düz deri ve cam versiyonları olacak.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *