Deals

Şubat 2021 için en iyi Surface Pro fırsatları

Microsoft Surface Pro 7 Tanıtım Çekimi

İPad Pro, dizüstü bilgisayarınızı değiştirmek için uğraşan tek tablet cihaz değil. Windows’a aşinaysanız, kendinizi Microsoft Surface Pro’da daha çok evde bulacaksınız. Biz de devam ettik ve internetteki en iyi Surface Pro fırsatlarını seçtik.

Surface Pro, çeşitli boyutlarda ve özelliklerde gelir, bu yüzden sizin için biraz daha ayırmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Üst düzey Surface Pro X’ten bütçe dostu Surface Go’ya kadar her şeye sahibiz. Surface Pro serisinin önceki sürümleri için de birkaç seçeneğimiz var.

Çoğu Surface Pro anlaşmasının her zaman uç kaplamaları veya Surface Pen aksesuarlarını içermediğini hatırlamak önemlidir. Neyse ki, ihtiyacınız olan aksesuarları bulmak zor değil ve bunları genellikle anlaşarak alabilirsiniz.

Özel teklifler: Surface Pro 7’de 260 $ kazanın

Microsoft Surface Pro 7 sözleşmesi

Dizüstü bilgisayar-tablet hibritleri açısından Microsoft’un en son Surface Pro 7’si piyasadaki en iyiler arasında yer alıyor. Üst düzey mühendislik, daha yüksek fiyatlar anlamına gelir, ancak Best Buy Surface Pro 7 şu anda% 27’lik bir düşüş sunuyor. Bugünkü fırsatta 699 $ (260 $ indirim) mevcuttur.

Hafif ve çok yönlü Surface Pro 7, kolayca çıkarılabilir tipte bir kapakla birlikte gelir – genellikle ayrı olarak satılır, ancak bu anlaşmaya dahildir – böylece hızla 12 inçlik bir tablete dönüştürülebilir. Ancak teknik olarak daha çok bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor.

Ayrıca bakınız: En iyi Microsoft Surface dizüstü bilgisayarlar ve tabletler

Surface Pro 7’nin mevcut sürümü Intel 10. nesil Core i3 işlemci, 4 GB RAM ve 128 GB SSD bellek ile donatılmıştır. Başka bir deyişle, ağır bir oyun dizüstü bilgisayarı değildir, ancak diğer birçok görev için çok uygundur. 10 saatten fazla pil ömrü ve Windows 10 Home’un dahil edilmesi, hazır ve seyrek olduğu anlamına gelir.

Kontrol etmek için aşağıdaki widget’ı tıklayın veya bu teklifi kaçırırsanız daha fazla teklife gidin.

699 .00

Microsoft Surface Pro 7

Hatırlamak 260 ABD doları .00

Şimdi sahip ol

En iyi Surface Pro fırsatları

  1. Surface Pro X fırsatları
  2. Surface Pro 7 fırsatları
  3. Microsoft Surface Pro 6 fırsatları
  4. Surface Go and Go 2 fırsatları
  5. Yüzey aksesuarları

Tüm bu anlaşmalar yazım sırasında yayındaydı ve yeni tasarruflar buldukça listeyi güncellemek için elimizden geleni yapacağız.


1. Surface Pro X anlaşmaları

Microsoft Surface Pro X

Microsoft’tan en iyisini istiyorsanız, Surface Pro X sizin için bir seçimdir. Üretken olmanıza yardımcı olmak için hızlı LTE bağlantısını çift esneklik ve ultra ince 13 inç dokunmatik ekranla birleştirir. Surface Pro X, bağlı kalmanızı sağlamak için Microsoft’un kendi SQ1 işlemcisi ve Snapdragon X24 modem üzerinde çalışır.

Surface Pro’nun sunabileceği en iyi ürüne hazırsanız, biraz para kazanma fırsatı vardır:


2. Surface Pro 7 anlaşmaları

Surface Pro 7, Surface Pro X ile aynı anda piyasaya sürüldü, ancak çok iş var. Surface Pro 7, LTE özelliğine sahip değildir, ancak gün boyunca gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak onuncu nesil Intel Core işlemci sunar. Hareket halinde hareket etmek yerine Photoshop gibi tam boyutlu uygulamaları işlemek için tasarlanmıştır.

Sıkı çalışmaya ve çok oynamaya hazırsanız, işte en iyi Surface Pro 7 incelemelerinden bazıları:


3. Surface Pro 6 fırsatları

microsoft yüzey pro 6

Bir Surface Pro istiyorsanız, ancak en son nesil dahili sorunlar hakkında endişelenmiyorsanız, Surface Pro 6 hala uygun bir seçenektir. Surface Pro, 7 ile aynı boyuttadır, ancak sekizinci nesil seçenek için onuncu nesil Intel Core işlemci satmaktadır. Surface Pro 6 ayrıca daha zayıf bir Bluetooth 4.2 bağlantısına sahiptir.

Surface Pro 6, Surface Pro 7’nin Mini DisplayPort için USB-C bağlantı noktasını da satıyor. Surface Pro 6 sizin için seçim ise, işte birkaç seçenek:


4. Surface Go and Go 2 anlaşmaları

Microsoft Surface 2'ye gidin

Taşınabilirliği artırmak ve ağırlığı en aza indirmek istiyorsanız, Surface Go 2 mükemmel bir seçimdir. 10,5 inçlik bir dokunmatik ekrana sahiptir ve yaklaşık bir pound ağırlığındadır, böylece onu her yere kolayca götürebilirsiniz. Orijinal Surface Go da sunulmaktadır.

Yüzeyinizi herhangi bir yere götürmek istiyorsanız, en iyi bahisleriniz:


5. Yüzey aksesuarları

Artık tüm Surface cihazlarını test etme şansınız olduğuna göre, onu kullanma zamanı! Sonuçta, klavyesiz bir dizüstü bilgisayarı gerçekten değiştiremezsiniz. Microsoft, kurulumu tamamlamanıza yardımcı olmak için çeşitli klavyeler, yuvalar ve diğer harici aygıtlar sunar ve işte favorilerimizden birkaçı.


İşte orada: en iyi Microsoft Surface Pro fırsatları. Listeyi en son ve en büyük tasarruflarla güncellemek için elimizden geleni yapacağız. Dizüstü bilgisayar satış merkezimize bakmak da ilginç olabilir.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *