Deals

Şubat 2021’in en güzel görünen teklifleri

Ekranda görünen bir logolu bir tuğla duvarın önünde bir Samsung Galaxy S9.

Amerika Birleşik Devletleri’nde sözleşme olmadan ücretli bir operatöre geçmek istiyorsanız, ancak aynı zamanda Verizon’un 4G LTE ağının ülke çapında kapsama alanını korumak istiyorsanız, Görünüşe göre sizin için en iyi seçimdir. Derinlere indik ve şu anda aktif olan en iyi Görünür anlaşmaların bir listesini yaptık.

Andrew Grush, Visible’ı uydu internetine alternatif olarak denedi ve daha iyiye doğru bir değişiklik olduğunu gördü.

Görünüşe göre, sadece bir tane önererek işleri basit bir şekilde planlar. Ancak, yeni bir telefon satın aldığınızda veya bir servis hattı eklediğinizde, tasarruf için gerçek fırsatlar vardır. Verizon’un cephaneliğindeki herhangi bir telefondan seçim yapabilirsiniz, yani Samsung Galaxy S20 her zamankinden daha uygun fiyatlı.

İşte şu anda sunulan en iyi Görünür Tekliflerden bazıları.

Seçili Fırsatlar: OnePlus 8’de Tasarruf Edin ve 200 $ Ön Ödemeli Mastercard ve Beats Solo Pro’yu Alın

OnePlus 8 Fırsat 1 Görünüyor

Yaklaşık bir yıldır dışarıda olduğumuzdan, OnePlus 8’in daha sık satışa çıktığını görmeye başladık ve bu en iyilerden biri. 552 $ (147 $ indirim) karşılığında yeni bir OnePlus 8, artı 200 $ ön ödemeli Mastercard ve ücretsiz bir çift Beats Solo Pro kablosuz kulaklık satın alabilirsiniz.

OnePlus 8 Pro bir model olmayabilir, ancak birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. 90Hz ekran, 5G özellikli Qualcomm Snapdragon 865 ve 48MP üçlü kamera sistemi üst düzey özellikler listesine giriyor. Telefon ayrıca bir günlük kullanım için kolayca şarj olabilen 4.300 mAh bataryaya ve 22 dakikada% 50’ye kadar ücretsiz çıkabilen bir garanti ücretine sahip.

Daha fazla oku: OnePlus 8 Pro veya OnePlus 8: Hangisini satın almalısınız?

Beats Solo Pro kablosuz kulaklıklar, tek kulak tasarımında aktif gürültü giderme özelliğine sahiptir. Yeni bir çift kablosuz kulaklık aramıyorsanız, her zaman ekstra para karşılığında satabilirsiniz. Genellikle perakende fiyatı 299 ABD doları olan bu kulaklıkların maliyetini 200 ABD doları ön ödemeli Mastercard ile birleştirmek, OnePlus 8’i ücretsiz olarak alacağınız anlamına gelir.

Bu fırsatı olabildiğince uzun süre almak için aşağıya hafifçe vurun veya şu anda mevcut olan en iyi Görünür Fırsatların tümünü görmek için kaydırmaya devam edin.

552 ABD doları .00

OnePlus 8 + 200 USD Mastercard + Solo Pro’yu Yener

Hatırlamak 646 ABD doları .00

Şimdi sahip ol

OnePlus 8 + 200 USD Mastercard + Solo Pro’yu Yener Şimdi sahip ol

Hatırlamak 646 ABD doları .00 552 ABD doları .00

En iyi görünen öneriler:

  1. Geçiş yaptığınızda 200 $ ‘a varan ön ödemeli bir Mastercard alın
  2. Samsung Galaxy Buds’ı ücretsiz yaşayın
  3. Eski telefonunuzla ticaret yapın ve yeni bir Android’i ücretsiz edinin
  4. Free Beats Solo Pro kablosuz kulaklık
  5. Party Pay ile ayda 25 dolara kadar ödeme yapın
  6. 200 $ değerinde bir Samsung hediye kredisi alın
  7. Ücretsiz Amazon Fire TV Stick

Editörün notları: Teklifler değiştikçe görünür anlaşmaların listesini periyodik olarak güncelleyeceğiz.


1. İşe giderken 200 $ ‘a kadar ön ödemeli bir Mastercard alın200 Mastercard Deal Header görünür

Yeni bir kablosuz operatöre geçmek istediğinizde, biraz rüşvet kimseye zarar vermez. Mevcut telefon numaranızı Visible’a getirdiğinizde, sınırlı bir süre için 200 $ ön ödemeli bir Mastercard sanal hesabı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bağlandığınızda uygun bir telefon satın almak ve bu telefonların çoğu zaten indirimli. Ücreti peşin veya aylık olarak ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Aşağıda, aralarından seçim yapabileceğiniz güncel bir telefon listesi bulunmaktadır. Hatta bazıları, bu listede daha iyi bir anlaşma elde etmek için ücretsiz Beats Solo Pro gibi diğer fırsatlarla birleştirilebilir.

Visible ayrıca farklı telefon modelleri için 150 $, 100 $ ve 50 $ tutarında ön ödemeli Mastercard hesapları sunuyor. Hangi telefonların uyumlu olduğunu görmek için mevcut tekliflerin tam listesini kontrol ettiğinizden emin olun.

0 $ .00

Geçiş yaptığınızda 200 ABD doları kazanın

Hatırlamak 200 dolar .00

Şimdi sahip ol


2. Samsung Galaxy Buds’ı ücretsiz yaşayın

Görünür Samsung Galaxy Tomurcukları Canlı Anlaşma Başlığı

Samsung Galaxy Buds Live, benzersiz fasulye şeklindeki tasarımda gürültü engelleme sunar. Artık Visible’dan yeni Samsung telefonlar satın aldığınızda ücretsiz olarak bir çift kulaklık alabilirsiniz. Şu anda sözleşmeye dahil olan telefonları kontrol etmek için aşağıyı tıklayın.


3. Eski telefonunuzu yenisiyle ücretsiz değiştirinGörünür telefon ticareti

Eski bir telefonun sizi güçlü ve yeni bir operatörden geri çekmesine izin vermek için hiçbir neden yoktur. Mevcut telefonunuz Görünürlük’te çalışmıyorsa, onu ücretsiz bir telefonla değiştirebilirsiniz. Ücretsiz cihaz seçeneği sürekli olarak gelişmektedir, ancak şu anda bu teklifin bir parçası olarak mevcut olan tek cihaz Visible ZTE Blade A3 Prime’dır.

0 $ .00

Eski bir Android telefonunuz var mı? Ücretsiz olarak yeni bir tane alın

Şimdi sahip ol

Eski bir Android telefonunuz var mı? Ücretsiz olarak yeni bir tane alın Şimdi sahip ol

0 $ .00


4. Ücretsiz Beats Solo Pro kablosuz kulaklıklar edinin

Solo Pro Blue Beats

Tipik olarak 200 doların üzerinde, Visible’da uyumlu bir telefona geçtiğiniz anda Beats Solo Pro kablosuz kulaklıkları ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Tek kulak tasarımlı kulaklıklarda aktif gürültü önleme özelliği vardır ve hareket halindeyken kullanım için mükemmeldir.

Daha fazla bilgi edinin ve aşağıdaki pencere öğesinden paketinizi alın:


5. Party Pay ile ayda en az 25 ABD doları ödeyin

Görünür Parti Planı

Visible’ın tek hat hizmeti aylık 40 dolara mal olur, ancak gerçek bir konuk gibi her şey arkadaşlarla daha iyidir. Bu, Party Pay’e daha fazla satır ekleyerek ayda 15 ABD doları kazanabileceğiniz anlamına gelir. Hizmet için iki kullanıcı 35 ABD doları, üçü yalnızca 30 ABD doları ve dört veya daha fazlası 25 ABD doları ödeyebilir. Partinizdeki başka biri bir aylığına kayarsa endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu Görünür Sözleşme ile, partinizdeki herkesin bireysel bir hesabı vardır, böylece başka birinin hizmetini yönetmek zorunda kalmazsınız.

Başlamak için, hesabınızın Parti Ödemesi bölümünü ziyaret edin ve arkadaşlarınızı davet edin. Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak daha fazla bilgi edinin.

25 ABD doları .00

Party Pay’i kullanın ve ayda en az 25 $ ‘ı karşılayın

Hatırlamak 15 ABD doları .00

Şimdi sahip ol

Party Pay’i kullanın ve ayda en az 25 $ ‘ı karşılayın Şimdi sahip ol

Hatırlamak 15 ABD doları .00 25 ABD doları .00


6. Samsung Hediye Kredisi ile 200 $ ‘a kadar kazanın

Görünür Samsung Hediye Kredisi

Artık Visible’a kaydolduğunuzda ve mevcut telefon numaranızı aktardığınızda Samsung hediye kredisi ile 200 $ kazanabilirsiniz. Yalnızca sunulan uyumlu Samsung cihazlarından birini satın almanız gerekir ve iki hizmet için ödeme yaptıktan sonra hediye kredinizin bulunduğu bir e-posta alacaksınız.

Bu anlaşmanın bir parçası olarak şu anda hangi Samsung cihazlarının sunulduğunu görmek için aşağıyı tıklayın:


7. Ücretsiz bir Amazon Fire TV Stick edinin

Amazon Fire TV Çubuğu

Numaranızı Visible’ın aylık 40 dolarlık hizmet planına geçirin ve uyumlu bir cihazla birlikte ücretsiz bir Amazon Fire TV Stick edinin. Bu teklif, iPhone SE ve Google Pixel 4a dahil olmak üzere eski cihazlarda ve orta sınıf telefonlarda geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Aşağıdaki pencere öğesi sizi sunulan uyumlu cihazların tam listesine götürecektir.


Siz gidin – şu anda çevrimiçi olan en iyi görünen fırsatlar. Makaleyi başında yeni önerilerle güncelleyeceğiz.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *