Deals

Şubat 2021’in en iyi ses çubuğu fırsatları

TCL Alto 8 Plus 2 Kanallı Sound Bar, Subwoofer Fire TV Edition'da yüklü

Yeni bir ses çubuğu, TV izleme şeklinizi değiştiren harika bir yatırım olabilir. İster Super Bowl’daymış gibi hissedin, ister en sevdiğiniz Netflix şovunu yaşamak isteyin, ses çubuğu deneyimi geliştirebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz şu anda mevcut olan en iyi ses çubuğu tekliflerinden bazılarını seçtik.

Ayrıca bakınız: 2021’in en iyi ses çubukları

Bu anlaşmalar farklı üreticileri ve fiyat noktalarını kapsadığından, seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz vardır. İstediğiniz dairede küçük bir sound bar veya tam hacimli bir ses hoparlörü istiyorsanız, birkaç seçenek dahil etmeye çalıştık.

Özel fırsat: TCL Alto 8 Plus Sound Bar’da% 63 kazanın

Subwoofer Fire TV Sürümü Woot Deal Dahili TCL Alto 8 Plus 2 Kanallı Sound Bar

Hızlı bir ses deneyiminin tadını çıkarmak için büyük bir bütçeye ihtiyacınız yok, özellikle bu tür fırsatlarda. Gece yarısı itibariyle, Woot, TCL Alto 8 Plus 2.1 kanallı ses çubuğu yalnızca 74,99 $ ‘a sunuluyor. Bu, fiyatın% 63’ü kadar büyük bir oran.

Altro 8 Plus, özenle ayarlanmış sürücüler ve net ve dinamik ses için Dopoundsy Digital Plus ile etkileyici akustik performans sağlamak üzere tasarlanmıştır. Subwoofer’lar ses çubuğuna yerleştirilmiştir ve ideal bir izleme ve dinleme deneyimi için optimize edilmiş üç ses modu arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: En iyi Bluetooth hoparlörler hangileridir?

Sisteme bir Fire TV 4K akış medya oynatıcı entegre edilmiştir, bu nedenle favori akış hizmetlerinizi kullanmak için ek bir cihaza ihtiyacınız yoktur. Alexa yerleşiktir, böylece sesinizi sesinizle ayarlayabilir, uygulamaları başlatabilir, TV şovları arayabilir, akıllı ev cihazlarını kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu fırsatta uyumak için vaktiniz yok, bu nedenle aşağıdaki widget’ı kontrol edin. Eğer kaçırdıysanız, daha iyi teklifler alın.

74 ABD doları 0,99

TCL Alto 8 Plus Ses Çubuğu

Hatırlamak 125 ABD doları .00

Şimdi sahip ol

Daha fazla ses çubuğu teklifi

Seçtiğiniz anlaşma, büyük tasarruf etmek için harika bir fırsattır, ancak ses çubuklarının tüm bütçelere uygun fırsatları vardır. Atlamak için nakit paranız varsa, o zaman Samsung’dan en yeni ve en iyi şekilde tasarruf edebilirsiniz. Samsung Q950T sound bar şu anda 1.497.99 $ (302 $ indirim) fiyatla satılıyor. Ucuz değil, ancak incelememizde neden ekstra harcamaya değebileceğini vurguladık.

Antika eşyalar için nasıl bakılacağına veya randevu alacağına dair bazı öneriler.

Diğer önemli anlaşmalardan ve ne zaman düştüğünden bizi haberdar ettiğinizden emin olacağız. Karar vermeden önce biraz daha araştırma yapmak isterseniz kardeş sitemiz SoundGuys ses çubukları hakkında birçok bilgi içerir.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *