News

Yayın girişlerinizi paylaşmak için bölündünüz

Netflix drama stok fotoğraf akıllı telefon 1

Bir şey kaybetmeye dayanamayanlar için, mevcut tüm dijital ve yayın hizmetlerine abone olmak bir hayaldir. Bazıları bunu yapabilirken, diğerleri mali durumlarını ve zihinlerini kontrol altında tutmak için kirazları seçmelidir. Bazıları bu hizmetler için dijital erişim ayrıntılarını başkalarıyla paylaşarak mali yükün üstesinden gelir. Ama gerçekten ne yapıyorlar?

Yakın zamanda yapılan bir ankette, kullanıcılarımıza, video / müzik akışı platformları veya diğer dijital hizmetler olsun, başkalarıyla hesap paylaşma uygulamasına katılıp katılmadıklarını sorduk. İşte bize söyledikleri.

Dijital / akış hizmeti erişiminizi başkalarıyla paylaşıyor musunuz?

Sonuçlar

Bu anketi sosyal kanallarımızda ve sitemizde paylaştık. İlginç olan, okuyucuların oy kullanması Android Kurumu başkalarıyla oturum açma ayrıntılarını paylaşma konusunda daha açıktı. Yanıt verenlerin yaklaşık% 63’ü soruya evet cevabı verdi, bu sosyal kanallardan elde edilen verilere bakıldığında gözle görülür bir değişiklik oldu.

Sadece Instagram sitemizde seçmenlerle çarpıtıldı. Stories’e yanıt verenlerin% 56’sı, hizmet giriş bilgilerini başkalarıyla da paylaştıklarını söyledi.

YouTube, platformlar arasında daha fazla yanıt ve en yakın sonuçlar grubu aldı. Ankette oy veren 30.000 kullanıcıdan% 48’i hizmet girişlerini başkalarıyla paylaştıklarını söyledi. 2.600’den biraz fazla kullanıcı oy verdi Cıvıldamak, ancak sonuçları YouTube’a yansıtıyordu – seçmenlerin% 47,1’i de evet yanıtı verdi. Facebook da benzer sonuçlar topladı. 1.100 seçmenden, kullanıcıların% 48,3’ü başını salladı.

Yorumlarda yapılan bir gezinti, kullanıcıların dijital platformları oyun içi üyeliklerden veya üretkenlik araçlarından daha fazla paylaşma eğiliminde olduklarını gösteriyor. Netflix, Hulu ve Amazon Prime, bahsedilen hizmetlerden sadece birkaçı.

İşte kastettiğin

  • işaret: Evet, özellikle 4K almak için 4 ekran ödediğim için Netflix. Arkadaşlarım kullanıyor.
  • Caleb Gardner: Sadece yakın ailemle.
  • Donald Duck: Ah, evet … Bölünme ilginç, biliyorsun.
  • Gnobba: Netflix hesabımı kullanan en iyi arkadaşım.
  • Carlos Mejia: Küçük kardeşim benimle yaşıyor. Yakında Peacock ve gösteri zamanı olacak Hulu, Disney +, WWE’ye sahip. Netflix, Discovery +, Apple One aile paylaşımı, Prime video ve AT&T ile HBO Max var.
  • Thelonius: Hepimiz birden fazla rekabet eden akış için para ödüyoruz, aynısını yapabiliriz.
  • roaduardo: Kesinlikle yakın ailemle.

Bu anket için bu kadar. Farklı platformlarımızda ve sitemizde oy kullanan herkese teşekkür ederiz. Hesap paylaşımı veya sonuçlarla ilgili başka düşünceleriniz varsa, bunları aşağıdaki yorumlar bölümünde yayınlayın.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *